Son Dakika Haberleri: Trabzonsporlu Hugo Rodallega; Kolombiya Katar, Çin'den Gelen Teklifleri Reddettiğini Açıkladı

Trabzonsporlu Hugo Rodallega; Kolombiya Katar, Çin'den Gelen Teklifleri Reddettiğini Açıkladı

9 ay önce

Trabzonspor'un tecrübeli futbolcusu Hugo Rodallega; Kolombiya, Katar ve Çin'den gelen teklifleri reddederek, "Türkiye çok Avrupai bir ülke. Avrupa'da kalmaya karar verdim.Ülkemden uzun yıllar uzaktım, daha da uzak kalacağım gibi görünüyor." dedi.

Trabzonspor'un tecrübeli isimlerinden olan Hugo Rodallega, ülkesi Kolombiya basınında açıklamalarda bulundu.

İngiltere'nin ardından futbolculuk hayatını Türkiye'de sürdürme tercihini eleştirenlere şaşırdığını ifade eden tecrübeli futbolcu, "Yedi yıl İngiltere'de oynamışsın ne diye kalkıp Türkiye'ye gittin diyenler oluyor... Ben bu tip eleştirilerle karşılaştığımda değişiklik istediğimi, yeni insanlarla, farklı bir futbol anlayışıyla tanışmak istediğimi söylüyorum. Buraya geldiğimde hiç de şaşkınlık yaşamadım. Çünkü Türkiye çok Avrupai bir ülke" dedi.

SÜPER LİGDE MAÇ ÖNCESİ SEREMONİLER HOŞUNA GİDİYOR

Süper Lig'de maç öncesi seremonilerin hoşuna gittiğini dile getiren Rodallega, "Ligde teknik becerisi üst seviyede oyuncular var. Takımlar iddialı ve sahaya kazanmak için çıkıyorlar. Kısacası iyi bir ortam var. Karşılaşmalar başlamadan önce sahada birçok protokol yapılıyor. Takımlar birbirini selamlıyor, taraftarları selamlıyor. Bu çok güzel bir gelenek. Maça pozitif etki yapan, barışçıl geçmesine katkı sağlayan bir faktör" diye konuştu.

"ÜLKEMDEN DAHA DA UZAK KALACAĞIM"

Kolombiya, Katar ve Çin'den kendisini transfer etmek isteyen kulüpler bulunan 33 yaşındaki futbolcu, kendisinin planının farklı olduğunu belirtti, "Avrupa'da kalmaya karar verdim. Ülkemden uzun yıllar uzaktım, daha da uzak kalacağım gibi görünüyor" ifadelerini kullandı.

Trabzonsporlu Hugo Rodallega; Kolombiya Katar, Çin'den Gelen Teklifleri Reddettiğini Açıkladı
Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi : 21.09.2018 05:36 

YORUMLAR


Tartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi Ünlü Şef Jamie Oliver'ın Restoran Zinciri İflas Etti Arkadaşından Ödünç Aldığı 4 Milyon TL Değerindeki Ferrari'yle Kaza Yaptı! Olay Anbean Kameralara Yansıdı