Son Dakika Haberleri: Hıcan Uluç'tan Ali Koç'a: Comolli ile Devam Et

Hıcan Uluç'tan Ali Koç'a: Comolli ile Devam Et

7 gün önce

Hıncal Uluç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a, Sportif Direktör Comolli ile yola devam etmesini önerdi.

Ünlü yorumcu, sezon başından beri tartışılan Damien Comolli'yi savundu ve Fenerbahçe'de göreve devam etmesi gerektiğini söyledi.

"YOLDA BIRAKILMAZ"

Hıncal Uluç, "Fenerbahçe'nin bana sorarsanız Comolli ile devam etmesi lazım. Çünkü işe öyle başladılar. Comolli uzun süreç içinde belirlendi ve yola onunla çıkıldı. Yoldaş yolda bırakılmaz." şeklinde konuştu.

"KÖTÜLERİ ŞÖLEN YAPIYOR"

Fenerbahçe'nin WinWin ve Fener Ol kampanyasını da değerlendiren Hıncal Uluç, "Fenerbahçe'nin durumu kötüydü. Fenerbahçe, şöyle bir sezonu televizyonda kutlamalar yaparak bitiriyor. En kötüleri, şölen yapıyor. 123 bin mesaj atıldı diye altyazı geçiyor. Toplanan paralar ne olacak? Toplanan paraların ne olacağını hangi kulüp şeffaf şeffaf açıklıyor?" ifadelerini kullandı.

Quaresma'dan Transfer Açıklaması: Beşiktaş İle 1 Yıllık Daha Sözleşmem Var

Ankaragücü'nü Bekleyen FIFA Tehdidi! Puanı Silinip, Küme Düşebilir

Okan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı

Hıcan Uluç'tan Ali Koç'a: Comolli ile Devam Et
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 11:54 

YORUMLAR


Serhat Akın'dan Fenerbahçeli Futbolcuya: Bu Adamı Kimse Dövmüyor mu? Fenerbahçe'nin Eski Yöneticisi Selim Kosif'ten Fatih Terim'e: Sahte Mahalle Kabadayısı Ali Koç'tan Hakem Tepkisi: Kurgulanmış Bir Düzen Var, Bu Düzeni Değiştirmek İçin Çalışacağız Fener Ol Kampanyasında 34,5 Milyon Euro Gelir Elde Edildi