Son Dakika Haberleri: Hidayet Türkoğlu'nun Sponsorluk Hakları Won'da

Hidayet Türkoğlu'nun Sponsorluk Hakları Won'da

8 yıl önce

Hidayet Türkoğlu, Türkiye'deki sponsorluk ve reklam haklarının pazarlamasını yürütmek amacıyla bu konuda uzman WON şirketiyle anlaştı.

Hidayet Türkoğlu'nun Sponsorluk Hakları Won'da, System.String[]
WON, Hidayet Türkoğlu isminin yer alacağı kampanyaların ve projelerin yanı sıra Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları'nın yapacağı sponsorlukların da pazarlama haklarına sahip olacak.

Hidayet Türkoğlu, yılın belli dönemlerinde ünlü basketbol hocaları ve antrenörlerle birlikte çeşitli yaş gruplarına yönelik olarak düzenlenen "Talent Camp" organizasyonlarını ve yine basketbolla ilgili çeşitli eğitici ve eğlendirici etkinlikleri gerçekleştiriyor. Anlaşmayla ilgili bir açıklama yapan WON Ajans Kurucu Başkanı Levent Soygür, tüm dünyada kariyeri yüksek sporcuların bu konuda izlediği yöntemleri Hidayet Türkoğlu markası için sunacaklarını ve başta basketbol okuluyla ilgili birçok yeni uygulamanın hayata geçeceğini belirtti.


YORUMLAR


6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Köyün Kaderi Değişebilir! Kepçe ile Tarla Düzeltirken Tarihi Yapı Buldu ABD Başkanı Trump'tan Ortadoğu'da Tansiyonu Yükseltecek Açıklama: Zamanı Geldi!