Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı - Son Dakika

Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı

18.02.2012 14:37
Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı, System.String[]

Bir dönem A Milli Futbol Takımı'nda da görev yapan ve Anzhi Mahaçkala kulübüyle anlaşan Hollandalı teknik direktör Guss Hiddink yeni takımının çalışmalarına katıldı.

Bir dönem A Milli Futbol Takımı'nda da görev yapan ve Anzhi Mahaçkala kulübüyle anlaşan Hollandalı teknik direktör Guss Hiddink yeni takımının çalışmalarına katıldı. Cuma akşamı Belek'e gelen ünlü hoca takım oyuncularıyla bir araya gelerek tanıştığı ve kısa bir toplantı yaptığı öğrenildi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın eski çalıştırıcısı Hiddink Cuma günü Rusya'ya giderek Anzhi takımıyla 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Görüşmelerin ardından akşam saatlerinde deneyimli hoca Belek'e gelerek takımının başına geçti.

Takım oyuncularıyla bir araya gelen Hollandalı hoca yeni öğrencileriyle tanıştı. Tanışma esnasında Hiddink'in oyunculara zorlu süreçten geçeceklerini ve ciddi çalışmalar yapılması gerektiğini söylediği bildirildi.

Bugün takımıyla ilk antrenmana çıkan Hiddink, sahada futbolcularla kısa bir konuşma yaptı ve idman esnasında futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Antalya'da yaklaşık iki hafta kampta bulunacak olan Anzhi, 21 Şubat'ta Shakhtar Donetsk takımıyla hazırlık maçı yapacak.

Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı
Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı
Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı
Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Hiddink Yeni Takımının Çalışmalarına Katıldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?