Son Dakika Haberleri: Hikâyesi Olan Ölüler Kitabı

Hikâyesi Olan Ölüler Kitabı

5 yıl önce

Hikâyesi Olan Ölüler Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Hikâyesi Olan Ölüler Kitabı kitabının kısa özeti.

Hikâyesi Olan Ölüler Kitabı, System.String[]
"Biraz sonra bir roman okuyacaksınız ve hayatınız değişmeyecek. Ama değişen bir şey olacak: Artık hayatınız değişmediği için küfredebilecek olgunluğa erişeceksiniz! Bunu yeniyetme bir yazar, daha ilk kitabıyla yapacak size. Şimdi kendinizden pişman olmayı öğrenin ve hiç zaman kaybetmeden bu romanı okumaya başlayın ya da ağlayın. Hayatınız bir fim şeridi gibi geçsin gözlerinizin önünden: Babanızın ilk tokadı, üstüne erken boşaldığınız sevgiliniz, ya da boşanmak için geç kaldığınız karınız, kocanız, o berbat mesleğiniz Biliyorsunuz, belki de bilmiyorsunuzdur, yine de söyleyeyim: 'Bazı meslekler adi suç kategorisine girebilir, tıpkı bazı adi suçların meslek kategorisine girebildikleri gibi.'

Hikâyesi Olan Ölülerle karşılaşmak sizi şaşırtmazsa, asıl o zaman üzülün. Demek ki bir hikayesi bile olmayan diriler şaşırtıyor sizi. Çok yalnızsınız ve yalnız yaşlanıyorsunuz. Gelin, bir iyilik yapın kendinize. Bu romanı okuyun. Sonra, ister hayatınızı bir saksı gibi önünüze koyup seyredin, hani derler ya, kendinizle yüzleşin; ya da kafanıza sıkın, ne bileyim. Önce okuyun da "

ALTAY ÖKTEMYazar: Üstüngel Arı
Yayınevi: Esen Kitap

ISBN: 9786054609352
Boyut: 135-210
Sayfa Sayısı: 148
Basım Yılı: 2014-10
Cilt Durumu: Karton
Kağıt Türü: 2. Hamur
Dil: Türkçe


Haber Yayın Tarihi: 22.10.2014 11:08 İran'da erkek kılığında stada girip maç izleyen 6 kadın tutuklandı
9 yıl boyunca tecavüze uğradıktan sonra intihar eden Emre'nin sapık akrabası tutuklandı Benzin ve motorine zam geldi