Hikmet Karaman: Falcao'nun sonu geldi! - Son Dakika

Hikmet Karaman: Falcao'nun sonu geldi!

23.10.2019 17:38

Son olarak Kayserispor'u çalıştıran deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman, "Falcao'nun sonu geldi, Atletico Madrid'de müthişti. Ama artık eskisi gibi değil. İstatistiklere göre Adem Büyük bile Falcao'nun önünde " dedi.

Geçtiğimiz günlerde Kayserispor ile yollarını ayıran deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman, TRT Spor'da yayınlanan Gündem Futbol programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karaman, "Binlerce Galatasaray taraftarı Falcao'yu karşılaşamaya gitti. Falcao'nun sonu geldi, Türkiye'de oynuyor. Atletico Madrid'de müthişti. Ama artık eskisi gibi değil. Biz de pozisyon hatası çok. Falcao'nun bana göre en büyük artısı kafa toplarının çok iyi olması." dedi.

"ADEM BÜYÜK BİLE FALCAO'NUN ÖNÜNDE"

Deneyimli hoca, "Bir arkadaşımızın analizi var isim vermeyeceğim. O analizi gönderse bize de tak diye koysam. Falcao, Türkiye Ligi'nde bütün golcülerin arasında en son sırada yer alıyor istatistik ve analizlerde... Adem Büyük bile Falcao'nun önünde gözüküyor. Teknolojiden yararlanmak zorundayız." diye konuştu.

Hikmet Karaman: Falcao'nun sonu geldi!

Son Dakika Spor Hikmet Karaman: Falcao'nun sonu geldi! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, eski Fenerbahçeli Salih Uçan'ı istiyor Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz gün verip uyardı: Cumaya kadar sayı azalmazsa sert tedbirler devreye sokulabilir Maske nedeniyle uçakta ortalık karıştı! 3 yolcu ile futbolcular çığlık çığlığa birbirine girdi "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş Hırsızlar için kurulmuştu, pandemide işe yaradı! Kamerayla izlenen köye koronavirüs giremedi Köylünün geçim kaynağı oldu! Koronavirüs sonrası kekik yağı satışları patladı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı