Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı - Son Dakika

Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı

02.12.2021 17:10

- Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı Hindistan'ın Aligarh kentindeki bir okulun sınıfına giren leopar, 1 öğrenciyi yaraladı.

- Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı

YENİ DELHİ - Hindistan'ın Aligarh kentindeki bir okulun sınıfına giren leopar, 1 öğrenciyi yaraladı. Paniğe yol açan leopar, saatler süren çalışmanın ardından okuldan çıkarıldı.

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde yer alan Aligarh kentindeki okulda sıra dışı anlar yaşandı. Yiyecek arayan leopar, bir okula girdi. Hayvanın içeri girdiği gören 10 yaşındaki Lucky Raj Singh kaçmaya çalıştığı sırada leoparın saldırısına uğradı. Olayı hafif sıyrıklarla atlatan Singh hastaneye kaldırıldı. Singh hastanedeki tedavisinin ardından, "Sınıfa girdiğimde bir leopar olduğunu gördüm. Arkamı döndüğüm anda hayvan saldırdı, kolumdan ve sırtımdan ısırdı" diyerek sınıftan koşarak çıktığını söyledi. Olayın ardından leopar bulunduğu sınıfa kilitlenirken, yetkililere haber verildi. Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde leoparın boş bir sınıfta dolaşmaya başladığı, bir süre sonra sesler duyunca sandalyelerin arasına saklandığı görüldü.

Leopar saatler süren çalışmanın ardından okuldan çıkarılırken, yetkililer leoparın yakınlardaki ormanlık alandan gelmiş olabileceğini belirtti.

Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı
Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı
Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı
Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı

YORUMLAR
500
Lancet'in 2019 yılı kirlilik araştırması: Dünyada her 6 ölümden birinin sebebi kirlilik Lancet'in 2019 yılı kirlilik araştırması: Dünyada her 6 ölümden birinin sebebi kirlilik Ahşap işçiliği, mobilya ve yatak imalatı sektörleri Hindistan'da buluşuyor Ahşap işçiliği, mobilya ve yatak imalatı sektörleri Hindistan'da buluşuyor Hindistan'da tuz fabrikasında duvarın yıkılması sonucu 12 işçi öldü Hindistan'da tuz fabrikasında duvarın yıkılması sonucu 12 işçi öldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hindistan'da sınıfa giren leopar 1 öğrenciyi yaraladı - Son Dakika


Advertisement