Hindistan'da tapınaktan çıkanları patisiyle kutsadı - Son Dakika

Hindistan'da tapınaktan çıkanları patisiyle kutsadı

21.01.2021 21:20

Hindistan'da bir tapınağın girişinde oturan sokak köpeği, tapınaktan çıkanları patisini uzatarak kutsadı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan video tüm dünyanın konuştuğu görüntüler arasına girdi.

Sosyal medyada yayılan bir video kısa sürede viral olarak dünya gündemine geldi. Yüz binlerce yorum ve beğeni alan video, Hindistan'ın Maharaştra Eyaleti'nde bulunan Siddhivinayak Tapınağı'nda çekildi.

TAPINAKTAN ÇIKANLARI KUTSADI

Tapınağın dışında oturan bir sokak köpeği tapınaktan çıkan herkesi patisiyle kutsadı. Köpek kendisini görmezden gelerek geçenleri de zorla kutsadı.

GÖRENLER ŞAŞIRDI

Köpeğin bu hareketini görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Hindistan'da tapınaktan çıkanları patisiyle kutsadı

Son Dakika Dünya Hindistan'da tapınaktan çıkanları patisiyle kutsadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
  • selim çobanoğlu: peki sn PAKDEMİRLİ..biz bu zavallı konuşamayan garipleri kasden mevzuata uygun olarak ölüm hücrelerinden ne zaman kurtaracağız...bkz KİHAYKO TV . onlardan allah razı olsun .. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ümitcan Uygun, Aleyna'yı canlı yayında darbetmesini böyle savundu: Astımı olduğu için tek tokatla bayıldı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Çok yüksek riskli illerde okulların açılması ve sınav yapılmasıyla ilgili Valilik gözetiminde kararlar alınabilir Pitbull cinsi köpeği alınmak istenince, tabancayı başına dayadı Kadın sürücü fren yerine gaza bastı, 3 kişiye çarptı! O anlar kamerada İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "İnadına Kanal İstanbul'u yapacağız" sözlerine yanıt Salgın nedeniyle intihar patlaması yaşanan Japonya'da "Yalnızlık Bakanı" atandı Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu, 5 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi Kaldırımda anneannesini beklerken yüzüne yumruk yiyen küçük kız neye uğradığını şaşırdı