Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü - Son Dakika

Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü

13.01.2022 16:52

- Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü Hindistan'ın Batı Bengal eyaletinde bir yolcu treninin raydan çıkması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti.

- Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü

YENİ DELHİ - Hindistan'ın Batı Bengal eyaletinde bir yolcu treninin raydan çıkması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti.

Hindistan'ın Batı Bengal eyaletindeki Domohani kasabası yakınlarında seyir halindeki Guwahati-Bikaner treninin en az 4 vagonu, Yeni Domohani tren istasyonu yakınında raydan çıktı. Olay yerine ambulans ve kurtarma ekibi sevk edildi. Yerel yetkililere göre yerel saatle 17.00 sıralarında meydana gelen kazada en az 3 yolcu hayatını kaybederken, çok sayıda kişi vagonlarda mahsur kaldı. Yolculardan bazıları kendi imkanlarıyla dışa çıktı. Kazaya yönelik soruşturma başlatılırken, kurtarma çalışmaları sürüyor.

Demiryolu yetkilileri, korona virüs salgını nedeniyle vagonların hiçbirinin tam kapasiteyle yola çıkmadığını belirtti.

Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü
Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü
Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü
Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü

YORUMLAR
500
Türkiye'nin Hindistan'dan hastalıklı buğday ithal ettiğine yönelik iddialara bakanlıktan yanıt: Yurda girişine izin verilmedi Türkiye'nin Hindistan'dan hastalıklı buğday ithal ettiğine yönelik iddialara bakanlıktan yanıt: Yurda girişine izin verilmedi Ayhan Barut: 'İthalat Yok Dediler Ama Hindistan'dan 55 Bin Ton Buğday İthal Ettiler' Ayhan Barut: 'İthalat Yok Dediler Ama Hindistan'dan 55 Bin Ton Buğday İthal Ettiler' Sri Lanka, ekonomik krize karşı destekleri için Hindistan ve Japonya'ya teşekkür etti Sri Lanka, ekonomik krize karşı destekleri için Hindistan ve Japonya'ya teşekkür etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hindistan'da yolcu treni raydan çıktı: 3 ölü - Son Dakika


Advertisement