Hindistan'ın Tripura Bölgesinde İki Ay İçinde İki Gazeteci Öldürüldü - Son Dakika

Hindistan'ın Tripura Bölgesinde İki Ay İçinde İki Gazeteci Öldürüldü

21.11.2017 17:38
Hindistan'ın Tripura Bölgesinde İki Ay İçinde İki Gazeteci Öldürüldü, System.String[]

Hindistan'ın Tripura bölgesinde gazeteci Sudip Datta Bhaumik vurularak öldürüldü.

Hindistan'ın Tripura bölgesinde gazeteci Sudip Datta Bhaumik vurularak öldürüldü. Olay Tripura'da iki ay içinde gerçekleşen ikinci gazeteci cinayeti oldu.

Tripura'nın bağlı olduğu Agartala eyaletinin Polis Gücü Yöneticisi Abhjit Saptarshi, "Bhaumik,  bir polis memuru ile çıkan bir tartışma sonrasında, aynı memur tarafından öldürüldü. Olay yeri inceleme yetkilileri bölgeyi incelerken, ölüm sonrası muayene kamera kaydına alınarak gerçekleştirildi" dedi.

Soruşturmanın devam ettiğini söyleyen Saptarshi, polis memurunun gözaltına alındığını duyurdu.

Syandan Patrika gazetesinde muhabirlik yapan Bhaumik, randevu ile bir görüşme için gittiği karakolun girişinde, bir polis memuru tarafından vurularak öldürüldü.

Tripura'da, 20 Eylül tarihinde bir başka gazeteci olan Shantau Bhaumik, bir olayı incelerken iki saldırgan grup arasındaki çatışmanın arasında kalarak hayatını kaybetmişti. - İstanbul

Hindistan'ın Tripura Bölgesinde İki Ay İçinde İki Gazeteci Öldürüldü
Hindistan'ın Tripura Bölgesinde İki Ay İçinde İki Gazeteci Öldürüldü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Hindistan'ın Tripura Bölgesinde İki Ay İçinde İki Gazeteci Öldürüldü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20