Son Dakika Haberleri: Hintli TATA Grup, Türkiye Pazarına Giriyor

Hintli TATA Grup, Türkiye Pazarına Giriyor

23 gün önce

Dünya çapında yaklaşık 400 bin çalışan istihdam eden ve 7 farklı iş kolunda faaliyet gösteren Hintli dev TATA Grup, Türkiye pazarında yer almak için görüşmelere başladı.

Dünya çapında yaklaşık 400 bin çalışan istihdam eden ve 7 farklı iş kolunda faaliyet gösteren Hintli dev TATA Grup,  Türkiye pazarında yer almak için görüşmelere başladı. TATA Grup  Avrupa Bölge Başkanı Vivek Chadha ve TATA Telekom  Türkiye Genel Müdürü Bülent Arıtürk,  Çalık Holding Üst  Düzey Yöneticisi Özgür  Ulupınar'ı makamında ziyaret etti.

"CİDDİ YATIRIMLAR GELECEK"

Ziyareti değerlendiren Özgür  Ulupınar, yabancı yatırımların  Türkiye'ye yönelik ilgisinin devam ettiğini belirterek, "Misafirlerimize  Türkiye'nin avantajlarını anlatıyoruz. 2017'nin son çeyreğinde ciddi yatırımlar gelebilir" diye konuştu.

Ulupınar, TATA yöneticileri ile  Türkiye pazarında birlikte nelerin yapılabileceği üzerine görüşmeler yaptıklarını aktardı.


Ebru Şallı ve Evli Sevgilisi Uğur Akkuş Aynı Otelde Yakalandı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
Gökhan-Hakan Özoğuz Kardeşler, Kazdağları'nda Tarla Aldı