Otomobilin motoruna giren yaramaz kedi, ekipleri alarma geçirdi! Çıkması için hamsi bile ikram edildi - Son Dakika

Otomobilin motoruna giren yaramaz kedi, ekipleri alarma geçirdi! Çıkması için hamsi bile ikram edildi

27.01.2021 18:23

Sivas'ta otomobilin motor kısmına giren yaramaz kedi ekipleri alarma geçirdi. Yaklaşık yarım saat dil döken sürücü daha sonra kedinin çıkması için kedi sesi dinletti hamsi uzattı. Ama yaramaz kedi bir türlü girdiği yerden çıkmadı. İtfaiye ekiplerinin yaptığı çalışma sonrası kedi girdiği yerden çıkarıldı.

Sivas'ın Çarşıbaşı Mahallesi Atatürk bulvarı caddesi üzerinde meydana gelen olayda, cadde üzerinde trafik ışıklarında bekleyen 34 BCH 009 plakalı otomobilin motor kısmına kedi girdi. Kedinin zarar görmesini istemeyen sürücü, aracı kenara çekti.

KEDİ SESİ DİNLETİLDİ, HAMSİ İKRAM EDİLDİ

Yaklaşık yarım saat dil döken sürücü daha sonra kedinin çıkması için kedi sesi dinletti hamsi uzattı. Ama yaramaz kedi bir türlü girdiği yerden çıkmadı. Durum Sivas Belediyesi itfaiye ekiplerine bildirildi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler yaptığı ilk çalışmada kedinin çıkaramayacağını anlayınca aracı itfaiye müdürlüğünü çektirdi. Burada, yaklaşık yarım saat boyunca kedinin çıkarılması için çabalayan ekipler kediyi çıkarmayı başardı. Oldukça hırçın olduğu görülen yaramaz kedi, doğaya bırakıldı.

Hırçın kedi ekipleri alarma geçirdi, çıkması için hamsi bile verdiler
Hırçın kedi ekipleri alarma geçirdi, çıkması için hamsi bile verdiler
Otomobilin motoruna giren yaramaz kedi, ekipleri alarma geçirdi! Çıkması için hamsi bile ikram edildi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Otomobilin motoruna giren yaramaz kedi, ekipleri alarma geçirdi! Çıkması için hamsi bile ikram edildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, ortalık kan gölüne döndü Evine çağırdığı usta, talihsiz kadına cinsel ilişki teklifinde bulundu: Bir kere öpsem ne olur? AK Parti İstanbul İl Başkanı'nın kahve davetine Kaftancıoğlu'ndan yanıt: Bu, 3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi Marmaris'te katı atık ayrıştırma tesisinde yeni doğmuş bebek cesedi bulundu Bakanlık kaygısını dile getirdi, üç kurum kripto paralarla ilgili harekete geçti "Cildin bebek gibi olacak" denilerek yattığı masadan tanınmaz bir halde kalkan kadın kabusu yaşıyor Maddi hasarlı kaza sonrası araçtan inen kadın sürücü feci şekilde can verdi