Son Dakika Haberleri: Hırsızın Yöntemi Pes Dedirtti! Açamadığı Kapıyı Ev Sahibine Açtırdı

Hırsızın Yöntemi Pes Dedirtti! Açamadığı Kapıyı Ev Sahibine Açtırdı

8 ay önce

Adana'da hırsızlık yapmak için zile basıp ev sahibine kapıyı açtıran hırsız, daha sonra eve girip daireden altın, para ve elektronik eşya çaldı. Hırsızın 100'den fazla soygunu olduğu tespit edildi.

Adana'da bir apartmanın kapısını zile basıp ev sahibine açtırıp girdiği bir daireden altın, para ve elektronik eşya çalan hırsız yakalandı.

APARTMANDA YAPILAN HIRSIZLIK ÜZERİNE KAMERALAR İNCELENEDİ

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Çukurova ilçesinde meydana gelen hırsızlık olaylarının zanlısını yakalamak için çalışma başlattı. Polis hırsızlık olayının yaşandığı apartmanda güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

ZİLE BASIP EV SAHİPLERİNE KAPIYI AÇTIRMIŞ

Yapılan incelemede hırsızın bir apartmanın giriş kapısını açmak için zorladığı ancak açamadığı görüldü. Ancak hırsızın daha sonra apartmandan bir kaç zile basıp ev sahiplerinin kapıyı açmasını beklediği görüldü.

ARDINDAN EVE GİRİP SOYGUN YAPMIŞ

Daha sonrada kapının açıldığı hırsızın da apartmana girip bir dairenin kapı kilit göbeğini kırıp içeri girerek altın, para ve elektronik eşya çalıp kaçtığını saptadı. Polis bu görüntülerden zanlının da İsmail A. (24) olduğunu tespit etti.

100'DEN FAZLA HIRSIZLIK KAYDI VAR

Polis apartman sakinlerine de zile basıldığı zaman kim olduğunu öğrenmeden kapıları açmamaları konusunda uyarıda bulundu. Polis bu tespitlerin ardından zanlının evine yaptığı baskında yakaladı. Gözaltına alınan İsmail A.'nın ayrıca, hırsızlıktan 100'den fazla suç kaydı olduğu saptandı.

Emniyette sorgulanan zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.


YORUMLAR


Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı Cenazesine Kimsenin Katılmadığı Annesini, Bisikletiyle 5 Kilometre Taşıyıp Defnetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı