Son Dakika Haberleri: Hırsızlık Operasyonu

Hırsızlık Operasyonu

10 gün önce

Elazığ'da, hırsızlık yaptıkları iddiasıyla 2 kişi tutuklandı.

Elazığ'da, hırsızlık yaptıkları iddiasıyla 2 kişi tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, kentte çeşitli hırsızlık olaylarının faillerinin yakalanması için çalışma başlattı.

Hırsızlıkların meydana geldiği adreslerin çevresindeki işyeri ve binaların güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekipler, şüphelilerin kimliğini tespit etti.

Teknik ve fiziki takibin ardından gözaltına alınan M.K. ve U.K'nin adreslerinde ve gösterdikleri depolarda arama yapan ekipler, bir çalıntı otomobil, bir iş yerinden çalınan televizyon, araçlardan çalınan 2 oto teyp ele geçirildi. Çalıntı araç ve diğer malzemeler sahiplerine teslim edildi.

Zanlılardan, U.K'nin kasten adam yaralama ve gasp olaylarından arandığı tespit edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından "nitelikli hırsızlık" yaptıkları iddiasıyla tutuklandı.

YORUMLAR


Yaya Geçidinden Karşıya Geçmeye Çalışan Lise Öğrencisine Otomobil Çarptı Taksi Şoförünün İnsanlık Dersi Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Gecekondunun Çatısı Çöktü, 3 Kişilik Aile Uykuda Dehşeti Yaşadı Trafikte Tartıştığı Genç Kadını, Otomobiliyle Metrelerce Sürükledi