Son Dakika Haberleri: Hırsızlık Şüphelisini Linç Edilmekten Polis Kurtardı

Hırsızlık Şüphelisini Linç Edilmekten Polis Kurtardı

7 yıl önce

Konya'da bir arkadaşı ile birlikte inşaattan iskele demiri çalarken mahalle halkı tarafından yakalanan 24 yaşındaki H.G.'yi linç edilmekten polis kurtardı.

Hırsızlık Şüphelisini Linç Edilmekten Polis Kurtardı, System.String[]
Konya'da bir arkadaşı ile birlikte inşaattan iskele demiri çalarken mahalle halkı tarafından yakalanan 24 yaşındaki H.G.'yi linç edilmekten polis kurtardı. Dudağı patlayan ve yüzünde çizikler oluşan H.G., gözaltına alındı. Polis, kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Hocacihan Mahallesi Türkçe Sokak'ta bulunan bir inşaat alanında saat 07.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre H.G., yanında bir arkadaşıyla birlikte inşaat alanına girerek iskele demirlerini 3 tekerli el arabasına yükledi. Şüpheli, arkadaşıyla birlikte olay yerinden uzaklaşırken mahalle sakinleri tarafından fark edildi. Arkadaşı kaçarken mahalle halkı tarafından yakalanan H.G., linç edilmek istendi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis, mahalle halkı tarafından dövülen H.G.'yi kurtararak gözaltına aldı.

Dudağı patlayan ve yüzünde çizikler oluşan H.G., hastanedeki tedavisinin ardından sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis, olay yerinden kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. - KonyaFiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf! En Çok Borcu Olan Belediyeler Belli Oldu