Hisarcık'ta Bin 300 Aileye Kömür Yardımı - Son Dakika

Hisarcık'ta Bin 300 Aileye Kömür Yardımı

05.01.2012 12:53
Hisarcık'ta Bin 300 Aileye Kömür Yardımı, System.String[]

Kütahya'nın Hisarcık İlçesi'nde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile dar gelirli 1300 aileye yapılacak olan kömür yardımına başlandığı bildirildi.25'er kiloluk torbalar halindeki kömürler, her muhtaç aileye 1,5 ton olarak adreslerine kadar teslim ediliyor.

Kütahya'nın Hisarcık İlçesi'nde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile dar gelirli 1300 aileye yapılacak olan kömür yardımına başlandığı bildirildi. 25'er kiloluk torbalar halindeki kömürler, her muhtaç aileye 1,5 ton olarak adreslerine kadar teslim ediliyor.

Alınan bilgiye göre, Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti tarafından ilçe ve çevre köylerde tespit edilen 1300 fakir aileden her birine 1,5 ton Tunçbilek kömürü dağıtımına başlandı.

Yetkililer, 25'er kiloluk torbalar halinde her aileye peyderpey birer ton kömür dağıtımının devam ettiğini, kömür dağıtımının kış iyice bastırmadan bir an önce tamamlanması için çalıştıklarını ifade ettiler.

05.01.2012 12: 33 TSİ

NNNN - KÜTAHYA

Hisarcık'ta Bin 300 Aileye Kömür Yardımı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hisarcık'ta Bin 300 Aileye Kömür Yardımı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Henüz 21 yaşındaydı! Üst geçitten atladı, bir aracın altında kaldı Ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobil 6 araca çarptı, ortalık karıştı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot