Son Dakika Haberleri: Hisarcıklıoğlu, İşadamlarına Ödül Verip Okul ve Tesis Açılışı Yaptı

Hisarcıklıoğlu, İşadamlarına Ödül Verip Okul ve Tesis Açılışı Yaptı

6 gün önce

TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 'Bolu Ekonomisine Değer Katanlar' Ödül Töreni'nde işadamlarına plaket vererek okul ve depolama tesisinin açılışını yaptı.

Hisarcıklıoğlu, İşadamlarına Ödül Verip Okul ve Tesis Açılışı Yaptı, System.String[]
TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı  Rıfat Hisarcıklıoğlu, ' Bolu Ekonomisine Değer Katanlar' Ödül Töreni'nde işadamlarına plaket vererek okul ve depolama tesisinin açılışını yaptı.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hizmet binasında düzenlenen ' Bolu Ekonomisine Değer Katanlar' ödül törenine  Bolu Valisi  Aydın Baruş,  Ekonomi Bakan Yardımcısı  Fatih Metin,  Bolu Belediye Başkanı  Alaaddin Yılmaz,  CHP  Bolu  Milletvekili  Tanju Özcan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve işadamları katıldı. Hisarcıklıoğlu, törene katılan  İzzet Baysal Vakfı Başkanı  Ahmet Baysal'ı ayakta karşılayarak yanına oturttu. TOBB Başkanı Hisarcıkloğlu, törende yaptığı konuşmada haziran ayında çıkan 'Üretim Reform Paketi' ile özel sektörün üzerinden bir milyar TL'lik bir yükün kalktığını söyledi.

Törende, TOBB tarafından  Tepecik Mahallesi'ne yaptırılan 24 derslikli TOBB  Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi ile  Organize Sanayi Bölgesi'de yapılan Ticaret ve Sanayi Odası Geçiçi Depolama Tesisinin açılışı yapıldı. İşadamlarına plaketlerinin verilmesi ardından tören sona erdi.

- Bolu

Mal Paylaşımı Kavgası Ölümle Bitti... 77 Yaşındaki Yaşlı Adam Karısını 6 Bıçak Darbesiyle Öldürdü Stajyer Turizm Lisesi Öğrencisi, Kaynar Et Suyu Kazanına Düştü
FED'in Faiz Kararı Sonrası Dolar Yükselişe Geçti Rusya: ABD, PYD'nin Önünü Kesen Esad'ı Yavaşlatmak İçin Bize Saldırdı