Hisse-i Şayia" Oyunu Yarın Erzincan'da Sahnelenecek - Son Dakika

Hisse-i Şayia" Oyunu Yarın Erzincan'da Sahnelenecek

02.04.2018 17:25
Hisse-i Şayia

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın "Hisse-i Şayia" adlı oyunu, Erzincan'da izleyiciyle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın "Hisse-i Şayia" adlı oyunu, Erzincan'da izleyiciyle buluşacak.

Meşrutiyet dönemi tiyatrosunun öncü ismi İbn-ür Refik Ahmet Nuri Sekizinci'nin yazdığı oyun, yarın saat 20.00'de Erzincan Üniversitesi Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.

Oyunda, şiddetli geçimsizlik sonucu boşanıp, yıllarca birbirinden ayrı kalan, her karşılaşmada kavgalarını tekrarlayan, birbirlerine dava üstüne dava açan, gülünç duruma düşseler de bu didişmeden adeta zevk alan, fakat aslında her şeye rağmen birbirini seven karı kocanın ve onların arasında kalan genç kızın hikayesi, eğlenceli bir üslupla aktarılıyor.

Tarık Şerbetçioğlu'nun yönettiği eserde, Zihni Göktay, Hikmet Körmükçü, Aybar Taştekin, Uğur Dilbaz, Tarık Şerbetçioğlu, Zeynep Göktay Dilbaz, Selma Kutluğ Karahan ve Yağmur Damcıoğlu Namak rol alıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hisse-i Şayia' Oyunu Yarın Erzincan'da Sahnelenecek - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı İzmir'de sağlık personeline saldırı anı kamerada Trabzonspor, Danny Rose'u transfer etmeyi planlıyor Son Dakika: Türkiye'de 23 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 144 kişi vefat etti, 5 bin 856 yeni vaka tespit edildi Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti