Hizan'da "Mevlid-i Nebi" etkinliği - Son Dakika

Hizan'da "Mevlid-i Nebi" etkinliği

13.11.2019 14:48
Hizan'da

Hizan Müftülüğünce "Mevlid-i Nebi" etkinlikleri kapsamında "Peygamberimiz ve Aile" konulu konferans düzenlendi.

Hizan Müftülüğünce "Mevlid-i Nebi" etkinlikleri kapsamında "Peygamberimiz ve Aile" konulu konferans düzenlendi.

Kültür Merkezindeki program Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Etkinlikte konuşan İlçe Müftüsü Murat Demir, "Yüce rabbimizin en güzel nimetlerinden olan aile insanoğluna huzur ve sükunet veren, çocuklar ve temiz rızıklarla güzelleşen kutsal bir birlikteliktir. Aile, rabbimizin yeryüzündeki ayetlerinden biri olup onun rahmeti ile sevgi, saygı, şefkat ve muhabbete erişen bir kurumdur." dedi.

Bitlis Eren Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Muhammed Zahit Kuldaş'ın konuşmacı olarak katıldığı programa Kaymakam Mustafa Köleoğlu, Belediye Başkanı Cezail Aktaş, İl Müftüsü Feysal Geylani, Ak Parti İlçe Başkanı Ebubekir Çakmak, kurum amirleri ve vatandaşlar da katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hizan'da 'Mevlid-i Nebi' etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi