Hızını Alamadı Efsane Hocayı Yere Yıktı - Son Dakika

Hızını Alamadı Efsane Hocayı Yere Yıktı

22.08.2015 12:55

Brezilya futbolunun efsane teknik adamlarından biri olan Vanderlei Luxemburgo, hızını alamayan futbolcunun darbesiyle yere yığıldı.

Brezilya futbolunun efsane teknik adamlarından biri olan Vanderlei Luxemburgo, şanssız bir an yaşadı. Cruzeiro'nun patronu, ligde Palmeiras ile oynanan maçta, hızını alamayan futbolcunun darbesi ile yerde kaldı.

Hızını Alamadı Efsane Hocayı Yere Yıktı

Son Dakika Spor Hızını Alamadı Efsane Hocayı Yere Yıktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Çağatay Ulusoy, ekranlara dönüyor! İşte yeni dizisi Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek! Hafta ortasından itibaren kar geliyor Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz