Hızlı Yedekle Daha da Hızlı Kurtar! - Son Dakika

Hızlı Yedekle Daha da Hızlı Kurtar!

02.04.2012 11:51
Hızlı Yedekle Daha da Hızlı Kurtar!, System.String[]

Yeni yönetim aracı, kullanıcılar için daha fazla esneklik ve kontrol sağlıyor.

Sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyi yedekleme, felaket kurtarma ve sistem taşıma çözümlerini üreten ve Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft, ShadowControl 5 ve ShadowProtect 4.2 sürümlerini duyurdu.

Her iki ürün de artık kullanıcıların birinci sınıf bir yedekleme yazılımını Türkçe olarak kullanmalarına olanak veriyor. ShadowControl ImageManager ShadowProtect ile oluşturulan yedek imaj dosyalarının otomatik yönetimini sağlayarak kullanıcıların fiziksel ve sanal yedeklerinin her zaman güvende olmalarını sağlıyor.

ImageManager ile gelen araçlar, yedek dosyalarının buluta kopyalanmasını veya henüz bir felaket gerçekleşmeden önce sanal makineye dönüştürülmesini sağlıyor. ShadowProtect ile alınan yedek imajları otomatik olarak kontrol eden, yöneten ve birleştiren ImageManager'ın yeni özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

• ShadowStream™. yedek imajların buluta kopyalanmasını geleneksel yöntemlere göre beş kat daha hızlı gerçekleştirerek bant genişliğinden tasarruf sağlar.

• IntelligentFTP™ yedek imajlarınızı yerel ağınıza veya buluttaki bir ftp sunucuya kopyalar.

• HeadStart Restore® yedek imajlarını sanal makine olarak saklayarak kurtarma zamanınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar kısaltır.

Bunlara ek olarak ShadowControl ImageManager mevcut ShadowProtect kullanıcıları için ücretsiz araçlar sunuyor. Yedek imajları tekrar tekrar doğrulayabilir ve yedek zincirinizin bir bütün olduğundan emin olabilirsiniz. İmaj dosyaları otomatik olarak bütünleştirerek depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar. E-posta bildirimleri ile yedek imajların durumundan her an haberdar olabilirsiniz.

ShadowProtect v4.2 indirilebilir durumda

StorageCraft'ın ödüllü yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı olan ShadowProtect'in yeni sürümü de yayınlandı. ShadowProtect 4.2 sürümü ile kullanıcılar, Türkçe arayüze kavuşuyor. Ayrıca tüm platformlar için (sunucu, masaüstü, dizüstü, sanal vs.) tek bir kurulum dosyası yeterli olacak.

StorageCraft Technology Corporation

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretiyor. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırıyor.

Hızlı Yedekle Daha da Hızlı Kurtar!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Teknoloji Hızlı Yedekle Daha da Hızlı Kurtar! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deprem anında küçük kızın duası izleyenlerin boğazını düğümledi: Allah'ım lütfen Allah'ım Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı Yanan aracın içinde bebeğinin de olduğunu öğrenen temizlik işçisi anne, sinir krizi geçirdi Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Bakan Pakdemirli'den Buse Hasdemir itirafı: Nasıl çıkartacağız bu kızı dedim Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi