Son Dakika Haberleri: Hizmet Araçlarına Konvoylu Karşılama

Hizmet Araçlarına Konvoylu Karşılama

7 yıl önce

Ordu'nun Kabataş İlçe Belediyesi'nin yeni aldığı hizmet araçları ilçeye konvoyla getirildi.

Hizmet Araçlarına Konvoylu Karşılama, System.String[]
Ordu'nun Kabataş İlçe Belediyesi'nin yeni aldığı hizmet araçları ilçeye konvoyla getirildi.

Kabataş Belediyesi, itfaiye, silindir, kazıcı ve yükleyici, hizmet aracı, morglu cenaze arabası, çöp toplama aracı ve kamyon aldı. Araçları karşılamak için ilçenin girişi olan Zıngıroğlu mevkisinden karşılama töreni düzenlendi. Törene Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Çetin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, belediyenin araç parkını genişletmekten oldukça mutlu olduklarını belirterek, "Araç parkımızdaki araçların birçoğu yıpranmış ve miatları dolmuştu. Yeni hizmet araçlarımız Kabataş'ın, Alankent'in hep hizmetinde olacak. Bu araçları sadece almakla kalmayacağız, çok güzel çalışmalar yapacağız" dedi.

Çöp aracının İstanbul Esenyurt Belediyesi'nden hibe olduğu, diğer araçların 604 bin 137 TL'ye mal edildiği öğrenildi. - ORDU130 Kiloyken 78 Kiloya Düşen Kadın, Kendisini Boşayan Kocasından İntikam Aldı Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum

Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti