Hollanda'da cami yetkilileri, sağlık çalışanlarına Kur'an-ı Kerim'den ayetle teşekkür etti - Son Dakika

Hollanda'da cami yetkilileri, sağlık çalışanlarına Kur'an-ı Kerim'den ayetle teşekkür etti

Hollanda'da Amersfoort Rahman Camii yetkilileri, bir otobüs durağına asılan afişte yeni tip koronavirüs mücadele eden sağlık çalışanlarına Kur'an-ı Kerim'den bir ayetle teşekkür edildi.

Hollanda'daki Milli Görüş Teşkilatlarına bağlı Amersfoort Rahman Cami yetkilileri, Meander Hastanesinin karşısındaki otobüs durağına asılan afişle koronavirüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

İngilizce yazılan afişte, Maide Suresi'nden "Her kim bir can kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi olur" ayeti yer aldı. Afişte yer alan ayetin altına ise "Sağlık çalışanlarına teşekkürler" ifadesi yazıldı.

HOLLANDA'DA BİN 867 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Amersfoort Rahman Camii tarafından yapılan açıklamada, afişin bir hafta boyunca durakta asılı kalacağı belirtildi. Şuana kadar 18 bin 803 vakanın tespit edildiği Hollanda'da bin 867 kişi hayatını kaybetti.

Hollanda'da cami yetkilileri, sağlık çalışanlarına Kur'an-ı Kerim'den ayetle teşekkür etti
Hollanda'da cami yetkilileri, sağlık çalışanlarına Kur'an-ı Kerim'den ayetle teşekkür etti

Son Dakika

20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı Trump, polis tarafından boğularak öldürülen George Floyd hakkında ilk kez konuştu Salgın dönemindeki en ilginç olay! Cenazesinden bir ay sonra evine döndü ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı İngiltere'de ilk kez başörtülü bir kadın hakim oldu ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor Hastanenin kapısında 3 aydır böyle bekliyor! Sebebi yürek yaktı Ukrayna'da Türk turistler, "en cömert turist" seçildi Son Dakika: NASA'nın 9 yıl sonra düzenleyeceği ilk insanlı uzay seferi 30 Mayıs'a ertelendi Son Dakika: İspanya'da koronavirüs nedeniyle son 24 saatte sadece 1 kişi hayatını kaybetti Cani baba, 35 yaşındaki kişiye kaçan 13 yaşındaki kızının uykudayken kafasını kesti ABD'de polisin boğarak öldürdüğü siyahi genç olayında yeni görüntüler ortaya çıktı Japon hükümeti turizmi canlandırmak için tatile çıkacak vatandaşlarına günlük 1.250 lira verecek Yunanistan, halkını koronavirüsten korumak için verem aşısını deniyor ABD'de "siyahi ırkçılık" bitmiyor! Skandal görüntü sonrası sokaklara dökülen halk polisle çatışıyor