Hollanda'daki Yeni Yıl Kutlamasına 25 Bin Kişi Katıldı - Son Dakika

Hollanda'daki Yeni Yıl Kutlamasına 25 Bin Kişi Katıldı

01.01.2012 03:41

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da binlerce kişi, yeni yıla havai fişek gösterileriyle girdi.

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da binlerce kişi, yeni yıla havai fişek gösterileriyle girdi.

Museumplein Meydanına kurulan dev panolar ve müzik eşliğinde yaklaşık 25 bin kişi yeni yıla hep birlikte girdi. 2 bin 500 polisin sıkı güvenlik önlemleri aldığı Museumplein Meydanı etrafında seyyar klinik ve ambulanslar hazır tutuldu.

Amsterdam'ın yanı sıra Rotterdam, Lahey ve Utrecht gibi şehirler geçtiğimiz yıllara kıyasla bu yılbaşını daha sakin geçirdi. Hollanda'da yılbaşında ciddi asayiş vakası rapor edilmedi.

Amsterdam'da yaşayan gurbetçiler, yeni yılı daha çok aileleri ile evlerinde geçirdi.

Hollanda'daki Yeni Yıl Kutlamasına 25 Bin Kişi Katıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Hollanda'daki Yeni Yıl Kutlamasına 25 Bin Kişi Katıldı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Acımasızca dövüldükten sonra felç kalan İngiliz taraftar, hayatını kaybetti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Gümüşhanesporlu futbolcular, Sancaktepe maçını dağdan izlediler 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı Yanında mastürbasyon yapan muavini videoya alan genç kız: Sözlü taciz edip bana dokundu