Hollanda Rotterdam'daki Laurenskerk Kilisesi'nde "Uzun ince bir yoldayım" yoldayım türküsü çalındı - Son Dakika

Hollanda Rotterdam'daki Laurenskerk Kilisesi'nde "Uzun ince bir yoldayım" yoldayım türküsü çalındı

Hollanda'nın Rotterdam kentinde bulunan Grote of Sint-Laurenskerk Kilisesi'nde Aşık Veysel'in "Uzun ince bir yoldayım" türküsünün çalınması hem şaşkınlık yarattı hem de sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Avrupa'nın en büyük limanına sahip olan Rotterdam'da bir kilisede çalınan türkü duyanları şaşırttı. Video sosyal medyada da pek çok kişi tarafından paylaşıldı.

UZUN İNCE BİR YOLDAYIM TÜRKÜSÜ

Rotterdam'da yer alan Grote of Sint-Laurenskerk Kilisesi'nde Aşık Veysel'e ait Uzun ince bir yoldayım türküsü çalındı. Kiliseden bu türkünün haricinde "Katibim" eseri de çalındı.

Hollanda Rotterdam'daki Laurenskerk Kilisesi'nde Uzun ince bir yoldayım yoldayım türküsü çalındı

Son Dakika

Türkiye'nin hamlelerinden rahatsız olan Yunan Genelkurmay Başkanı'ndan küstah tehdit: Bizi hafife alanları ezmeye hazırız Kamerayı kapalı sanan kadın senatör, toplantının ortasında soyundu! Donald Trump pedofili mi? Dünyaca ünlü hacker grubu belgeleri paylaştı Koronavirüs günlerinde kirasını ödeyemeyen kadınlara ahlaksız teklif İki gündür koronavirüs kaynaklı ölümün yaşanmadığı İspanya'da halk, plajlara akın etti ABD'deki isyan ateşi büyüyor! Göstericiler, polis memurunu öldürdü ABD'de giderek ülkeye yayılan eylemler, ikinci korona dalgasını tetikleyebilir ABD'den sonra şimdi de Avustralya! Polis 17 yaşındaki siyahi genci tekmeleyerek gözaltına aldı Koronavirüse yakalanan ve ten rengi koyulaşan Çinli doktor Hu Weifeng hayatını kaybetti Yüzlerce insanın üzerine tanker süren şoför için; milletin aklıyla alan eden savunma Protestoların odağındaki Trump, Beyaz Saray'dan yürüyerek ayrılarak göstericilere meydan okudu Seyahat kısıtlamalarını gevşeten Hollanda, Türkiye'yi listeye dahil etmedi Hükümetin "cinsel ilişki yasağı" İngiltere'de alay konusu oldu Rusya yeni bir korona tedavisi geliştirdi: Akciğerler ışınla dezenfekte ediliyor ABD'de protestolar sonrası göreve çağrılan Ulusal Muhafızlar şehir merkezinde görüntülendi