Son Dakika Haberleri: Hollanda Yerine Fas'ı Seçen Hakim Ziyech, Dünya Kupasına Gidiyor

Hollanda Yerine Fas'ı Seçen Hakim Ziyech, Dünya Kupasına Gidiyor

4 ay önce

Hollanda yerine Fas'ı seçince Marco van Basten'den "Yaptığın aptalca" tepkisini alan Hakim Ziyech, Hollanda'nın gidemediği Dünya Kupasında mücadele edecek.

Hollanda Yerine Fas'ı Seçen Hakim Ziyech, Dünya Kupasına Gidiyor, System.String[]

Adı geçtiğimiz sezon Fenerbahçe ile anılan Hakim Ziyech, milli takım tercihini Hollanda yerine Fas'tan yana kullanmıştı. Konuyla ilgili konuşan efsane futbolcu Marco van Basten, yıldız futbolcunun kararı için "aptalca" ifadesini kullanmıştı.

FAS DÜNYA KUPASINA KATILDI, HOLLANDA ELENDİ

Hakim Ziyech bu açıklamalara tam 1 sene sonra sahadan cevap verdi. Fas Milli Takımıyla Dünya Kupasına katılma hakkı elde eden 24 yaşındaki futbolcu, o dönem Hollanda'yı tercih etseydi, Rusya'daki turnuvayı evinden seyretmek zorunda kalacaktı.

"HOLLANDA, ESKİ HOLLANDA DEĞİL"

Avrupa'da güç kaybettiği için büyük eleştiri alan Hollanda futbolu, Hakim Ziyech'in Fas tercihi ve Dünya Kupasına gitme başarısıyla tekrar gündeme taşındı. Avrupa basınında yer alan haberlerde "Hollanda eski cazibesini yitirdi" yorumlarında bulundu.

(Yeni Şafak)


YORUMLAR


İş Adamı, Çocuklarının 2 Farklı Erkekten Olduğunu Öğrenince Hayatı Alt Üst Oldu Düğün Fotoğrafçısı Gelinden Çok Nedimelerin Uygunsuz Karelerini Çekince Mahkemelik Oldu

Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın Kızını Oynayan Müge Ulusoy, Şimdilerde Tanınmaz Halde