Hollywood'da Skandal: Weinstein 'Kötü' Durumda - Son Dakika

Hollywood'da Skandal: Weinstein 'Kötü' Durumda

13.10.2017 01:04

Amerika Birleşik Devletleri'nde cinsel taciz ve tecavüz ile suçlanan film yapımcısı Harvey Weinstein evinin önünde kameralara yakalandı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde cinsel taciz ve tecavüz ile suçlanan film yapımcısı Harvey Weinstein evinin önünde kameralara yakalandı. Eşinin evi terk ettiği ortaya çıkan film yapımcısı durumunun iyi olmadığını söyledi:

"Hayata elimden geldiğince tutunmaya çalışıyorum. (...) İyi değilim ama olmayı deniyorum. Yardıma ihtiyacım var arkadaşlar. Biliyor musunuz? Hayatta herkes hata yapar. Umarım ikinci bir şansım olur. Değil mi?"

Hollywood'un ünlü film yapımcısı, aralarında Angelina Jolie gibi ünlü yıldızların bulunduğu sekiz kadına cinsel tacizde bulunmakla, üçüneyse tecavüz etmekle suçlanıyor. Aktris Annette Bening ise Hollywood'un kanayan yarasının bundan böyle son bulabileceği kanısında:

Angelina Jolie and Gwyneth Paltrow accuse Harvey Weinstein of sexual harassment https://t.co/tbT2b9Xnmy pic.twitter.com/HHZPGZok8p— Harper's Bazaar UK (@BazaarUK) 12 octobre 2017

"Bu çok önemli bir an. Belki bir dönüm noktası. Umarım sonuç verir. Asıl konu tüm bu kadınların cesaretlerini toplayıp ortaya çıkıp konuşabilmeleri. Onlara saygın inanılmaz. Bu kadar çok desteklendikleri için de çok mutluyum."

Annette Bening: I hope Weinstein scandal is tipping pointhttps://t.co/1J4iepSFy6 pic.twitter.com/squ5HyE64I— newsvideos (@watchnewsvideos) 11 octobre 2017

Weinstein'in karıştığı skandaldan dolayı Oscar Komitesi de toplanma kararı aldı. Ünlü yapımcının suçlu bulunması durumunda 25 yıl hapis cezasına çarptırılma riski bulunuyor.

Auteur:

Tags: Gepost: 12 oktober 2017

Hollywood'da Skandal: Weinstein 'Kötü' Durumda

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Hollywood'da Skandal: Weinstein 'Kötü' Durumda - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Pfizer/BioNTech aşısı İngiltere'de ortaya çıkan yeni mutasyon türüne karşı etkili oldu Gaziantep FK, teknik direktör Ricardo Sa Pinto ile sözleşme imzaladı Mesut Özil transferi için teşekkür etmek isteyen taraftar, Emre Belözoğlu'nun HGS borcunu ödedi Abdurrahman Dilipak koronavirüs aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu Cemiyet hayatının ünlü siması Kerem Dürüst, uyuşturucudan gözaltına alındı İstanbul'dan memleketleri Bitlis'e dönüp fabrika açan tekstilci iki kardeş 300 kişiye istihdam sağladı Erkek arkadaşının kalp krizinden öldüğünü öğrendi, hastanede kalbine sıktı Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var