Hollywood Filmlerinde Kullanılan Eşyalara 6 Milyon Dolar - Son Dakika

Hollywood Filmlerinde Kullanılan Eşyalara 6 Milyon Dolar

09.06.2018 15:47
Hollywood Filmlerinde Kullanılan Eşyalara 6 Milyon Dolar

LOS Hollywood yapımı filmlerde kullanılan 2 binden fazla eşya açık artırmada 6 milyon dolara satıldı.

LOS Hollywood yapımı filmlerde kullanılan 2 binden fazla eşya açık artırmada 6 milyon dolara satıldı.

Profiles in History'nin düzenlediği açık artırmada, "Terminator 2: Judgment Day" (Terminatör 2: Kıyamet Günü) filminde Arnold Schwarzenegger'in kullandığı Harley-Davidson'a 480 bin, "Return of the Jedi"deki (Jedi'nin Dönüşü) Ölüm Yıldızı'na 240 bin dolar verildi.

Açık artırmada satılan diğer eşyalar arasında "Ben Hur" (Ben-Hur) filminde kullanılan at arabası (144 bin dolar), orijinal "Star Wars"ta (Yıldız Savaşları) Obi-Wan Kenobi'nin ışın kılıcını sakladığı kutu (132 bin dolar), "Alien"de (Yaratık) Sigourney Weaver'ın giydiği uzay elbisesi (192 bin dolar) ve "Speed" (Hız) filminde kullanılan otobüs (96 bin dolar) de yer aldı.

Netflix kullanmayı bırakmak için 6 neden! Netflix kullanmayı bırakmak için 6 neden! Titanic, 25 yıl aradan sonra geri dönüyor! Titanic, 25 yıl aradan sonra geri dönüyor! Yeşilçam'ın Unutulmaz Yıldızı Ediz Hun'un Hayatını Anlatan 'Film Gibi Geçti'Nin İmza Gününe Yoğun İlgi Yeşilçam'ın Unutulmaz Yıldızı Ediz Hun'un Hayatını Anlatan 'Film Gibi Geçti'Nin İmza Gününe Yoğun İlgi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hollywood Filmlerinde Kullanılan Eşyalara 6 Milyon Dolar - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement