Hollywood Tasarımcısından Kenan İmirzalıoğlu'na Web Tasarımı - Son Dakika

Hollywood Tasarımcısından Kenan İmirzalıoğlu'na Web Tasarımı

21.02.2016 10:54
Hollywood Tasarımcısından Kenan İmirzalıoğlu'na Web Tasarımı

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun resmi internet sitesini çok sayıda Hollywood filmi ve ABD dizilerinin afişini tasarlayan 34 yaşındaki Gökşan Özman yaptı.

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun resmi internet sitesi yayına başladı. İnternet sitesini, Hollywood yapımı Avatar-2'nin afiş tasarımda finale kalan afiş tasarımlarını yapan Gökşan Özman hazırladı.

TOPLAM 234 FOTOĞRAF

Tüm zamanların gişe hasılatı rekorunu elinde bulunduran 'Avatar' filminin 2017'de vizyona girecek ikinci serisinin afiş tasarımında da finale kalan Antalyalı Gökşan Özman, sitenin galeriler bölümünün, özel bir çalışmayla her dizi ve film için ayrı ayrı tasarlandığını söyledi. Toplam 234 kare fotoğrafın yer aldığı galerilerde daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış çok sayıda kamera arkası ve kamera önü fotoğraf bulunduğu belirtilen siteye ilişkin şu bilgiler verildi;

"Dizi ve filmler için oluşturulan fotoğraf galerilerinde İmirzalıoğlu'nun o dizi ve filmdeki karakteri ön plana çıkarılmaya çalışıldı. Fotoğraflar, profesyonel düzenleme programları ile teknik olarak da kaliteli bir hale getirildi. Sitede ayrıca, oyuncunun detaylı biyografisi, filmografi bölümünde film ve dizi çalışmalarına ilişkin bilgiler ile açıklamaların ve bilgilendirmelerin olacağı duyurular bölümü de var. Resmi internet sitesi, periyodik olarak fotoğraflarla güncellenecek, duyurular ve zaman çizelgesinde Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili gelişmeler yer alacak."

Hollywood Tasarımcısından Kenan İmirzalıoğlu'na Web Tasarımı

İLK KEZ ONLİNE PLATFORMDA

Kenan İmirzalıoğlu, resmi sitesinin yayına başlamasıyla ilgili "İlk kez bir online platformda yer alıyorum. İnternet sitesi içeriğini 1 yıla yaklaşan uzun ve titiz bir çalışma sonucu oluşturduk. Sosyal medya olarak herhangi bir platformda hiçbir zaman yer almadım ve hala yer almıyorum. Beni takip etmek isteyenler, resmi siteden geniş bir içeriğe ulaşabilirler." dedi.

Hollywood Tasarımcısından Kenan İmirzalıoğlu'na Web Tasarımı

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Serik'te orman yangını kontrol altına alındı Serik'te orman yangını kontrol altına alındı SPOR Başpehlivan Şimşek, altın kemeri getiren oyunu eşekle çalışmış SPOR Başpehlivan Şimşek, altın kemeri getiren oyunu eşekle çalışmış Antalya Büyükşehir'in Ücretsiz Sünnet Hizmeti Büyük İlgi Görüyor Antalya Büyükşehir'in Ücretsiz Sünnet Hizmeti Büyük İlgi Görüyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Hollywood Tasarımcısından Kenan İmirzalıoğlu'na Web Tasarımı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement