Hollywood'un Yeni Yıl Tatili Başladı - Son Dakika

Hollywood'un Yeni Yıl Tatili Başladı

26.12.2012 06:02
Hollywood'un Yeni Yıl Tatili Başladı, System.String[]

Bu yıl Tom Cruise'den boşanan Katie Holmes yeni yıla, 6 yaşındaki kızı Suri ile birlikte New York'ta girecek.

KATIE HOLMES

Bu yıl Tom Cruise'den boşanan Katie Holmes yeni yıla, 6 yaşındaki kızı Suri ile birlikte New York'ta girecek. Geçtiğimiz günlerde Noel ve yeni yıl alışverişini de tamamlayan Holmes, bu kez yeni yıl kutlamalarında, eski eşi Cruise'un aralarına katılmayacağını belirtti.

RİHANNA

Şarkıcı Rihanna, yeni yılı ailesiyle birlikte anavatanı Barbados'ta kutlayacak. Bir grup arkadaşıyla birlikte hafta sonunda Barbados'a gid en Rihanna, tüm gün güneşlenip denize giriyor.

KIM KARDASHIAN

Sosyetik güzel Kim Kardashian, sevgilisi Kanye West ile Miami'de yeni yıla girecek. Kardashian, sevgilisinden ayrı bir şekilde yeni yıla girmeyi aklından bile geçirmediğini söylüyor

ANTONIO BANDERAS

Antonio Banderas, yeni yıla kayak yaparak girmek isteyenlerden... Melanie Griffith ile geçen hafta Aspen'e giden Banderas, günlerini kayarak ve yürüyüş yaparak geçiriyor.

HILARY DUFF

Şarkıcı Hilary Duff, eşi Mike Comrie ve oğlu Luca ile birlikte yeni yıla Hawaii'de girmeyi planlıyor. Önceki gün Los Angeles'ta hediye alışverişine çıkan Duff, akşam saatlerinde uçağının olduğunu söyledi.

MARIAH CAREY

Ünlü şarkıcı, eşi Nick Cannon ve çocuklarıyla birlikte Aspen'de tatil yapıyor. Carey, ikiz çocuklarının kaymayı öğrenmesini istediğini söylüyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Hollywood'un Yeni Yıl Tatili Başladı

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Hollywood'un Yeni Yıl Tatili Başladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Josef de Souza sözünde durdu, buz tutmuş havuza atladı Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü