Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı - Son Dakika

Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı

03.01.2012 06:03
Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı, System.String[]

Hollywood yıldızları yeni yıla hızlı girdi.

EN İDDİALI HEDİYE

Yılın en iddialı yılbaşı hediyesini Angelina Jolie, sevgilisi Brad Pitt'e verdi. Jolie, sevgilisine Kaliforniya eyaletinde, ortasında dev bir şelale bulunan bir arsa satın aldı! Ünlü mimar Lloyd Wright'in 1939'da inşa ettiği, ortasından şelale geçen evine hayran olan Pitt, bu armağan karşısında dakikalarca konuşamamış!

EN İYİ KONSER

Yeni yıla New York'ta girenler, aralarında Lady Gaga'nın da bulunduğu birçok ismin katıldığı konserin etkisinden hâlâ çıkamadı! Konsere, performansı ve iddialı kostümüyle Gaga damgasını vurdu.

İLK İDDİA KAYBEDEN

Eşi Heidi Klum ile girdiği bir iddiayı kaybetmek şarkıcı Seal'e pahalıya patladı. İddianın içeriğini açıklamayan Seal, kayak giysilerini üzerinden çıkarıp Aspen'de karların üstüne yattı!

ŞOK BOŞANMA

Yılın ilk günlerinin en büyük bombası Katy Perry ve Russell Brand'in ayrılık kararıydı. Boşanma davasını açan Brand'in 14 aydır evli olduğu Perry'nin, gece hayatına olan düşkünlüğünden sıkıldığı ve boşanma kararı aldığı söyleniyor!

EN ÇAPKIN J.LO

Marc Anthony ile boşanacağını açıklar açıklamaz kendisinden 18 yaş küçük dansçı Casper Smart ile yeni bir ilişkiye başlayan Jennifer Lopez, yeni yıla Miami'de girdi. Sevgilisiyle özel bir yatta arkadaşları ve ailesi için bir parti veren Lopez'in keyfinin son derece yerinde olduğu görünüyordu!

EN GÜZEL ANNE

Dört ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren Jessica Alba, yeni yıla ailesiyle birlikte Meksika'da girdi. Henüz spor ya da ağır bir diyet programına başlamamış olmasına rağmen Alba'nın hâlâ iddialı bir fiziğe sahip olduğu dikkatlerden kaçmadı!

EN MUTLU ÇİFT

Aralık ayında nişanlandıklarını açıklayan Britney Spears ve Jason Trawcik, Hollywood'un en mutlu çiftleri arasında gösteriliyor. Yeni yıla New York'ta giren ünlü çift, bir yandan da şehirdeki büyük organizasyon şirketleriyle yılın ilk aylarında yapmayı planladıkları konserleri üzerinde konuşmuş.

İLK DAVA LOHAN'DAN

Yılbaşı öncesi birçok gazetede para karşılığı Dubai'de düzenlenen özel bir partiye katılacağı yazılan Lindsay Lohan, bu haberler üzerine soluğu mahkemede aldı! Lohan, Dubai asıllı bir organizasyon şirketinin para kazanmak için ismini kullandığını söyleyerek tazminat davası açtı!

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Hollywood Yeni Yıla Hareketli Başladı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu