Honda Jazz Avrupa'da sadece hibrid versiyonla satılacak - Son Dakika

Honda Jazz Avrupa'da sadece hibrid versiyonla satılacak

3 ay önce

CARMEDYA.COM – 2020 yılından itibaren yenilenen Jazz modelinin benzinli versiyon, Avrupa’da yerini hibrid versiyonuna bırakacak.  Yeni Jazz, CR-V’deki gibi dual motor i-MMD teknolojisiyle gelecek ancak 2.0 litrelik motor yerine Jazz’da 1.5 litrelik motor yer alacak. Lityum iyon batarya ve elektrik jeneratörüne sahip hibrid sistem sayesinde aracın, Avrupa Birliği’nin 2020-2021 yılları için öngördüğü 99 g/km emisyon...The post Honda Jazz Avrupa’da sadece hibrid versiyonla satılacak appeared first on Carmedya.

Honda Jazz Avrupa'da sadece hibrid versiyonla satılacak, System.String[]

CARMEDYA.COM - 2020 yılından itibaren yenilenen Jazz modelinin benzinli versiyon, Avrupa'da yerini hibrid versiyonuna bırakacak.Yeni Jazz, CR-V'deki gibi dual motor i-MMD teknolojisiyle gelecek ancak 2.0 litrelik motor yerine Jazz'da 1.5 litrelik motor yer alacak.


Lityum iyon batarya ve elektrik jeneratörüne sahip hibrid sistem sayesinde aracın, Avrupa Birliği'nin 2020-2021 yılları için öngördüğü 99 g/km emisyon salımı oranına yaklaşacağı tahmin ediliyor.


Honda, elektrikli araç konusundaki çalışmalarının somut bir örneği olarak Frankfurt Otomobl Fuarı'nda Honda e'yi tanıtmıştı.


Markadan yapılan açıklamaya göre, Yeni Jazz, yerini alacağı modele benzemeyecek ve hibrid versiyon nedeniyle daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak.


Honda'nın Jazz modeli satışları yılın ilk yarısında Avrupa Birliği'nde yüzde 20 düşmüştü. Hibrid rakiplerin satış grafiğinin yükselmesinin markanın yeni stratejisinde oldukça etkili.


The post Honda Jazz Avrupa'da sadece hibrid versiyonla satılacak appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Haber Yayın Tarihi: 19.09.2019 11:54 Son Dakika

Yaptığı tespihlerle hayran bırakıyor! Erdoğan'ın koleksiyonunda 20 tespihi var
Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü Bülent Arınç'tan Davutoğlu öncülüğünde kurulan yeni partiye ilişkin ilk açıklama