Hong Kong'da bir kişi diri diri yakıldı! O anlar kameralara yansıdı - Son Dakika

Hong Kong'da bir kişi diri diri yakıldı! O anlar kameralara yansıdı

11.11.2019 10:54

Siyasi tarihinin en büyük protestolarına tanık olan Hong Kong'ta bir kişi üzerine benzin dökülerek diri diri yakıldı. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde yaşanan kaos Haziran ayından bu yana sürüyor.

Hong Kong yönetimi, "Şüphelilerin Çin ana karası, Çin'in Makao Özel İdari Bölgesi ve Tayvan'a iadesini kolaylaştıran" yasa tasarısını 3 Nisan'da parlamentoya sundu ancak yapılan gösterilerin ardından 4 Eylül'de tasarının geri çekileceğini duyuruldu. Ancak tasarının geri çekilmesi göstericileri durdurmaya yetmedi. 3 binden fazla gösterici gözaltına alınırken, Hong Kong son 10 yılda ilk kez ekonomik durgunluk yaşadı.

DİRİ DİRİ YAKTILAR

Geçen günlerde polisin bir protestocuyu gerçek mermi ile vurmasının yankıları devam ederken, şimdi de kim tarafından gerçekleştirildiği kesin olarak bilinmeyen bir dehşet yaşandı. Amerikan destekli oldukları düşülen protestocular, muhalif olan bir Hong Kongluyu üzerine benzin dökerek diri diri yaktı.

Hong Kong'da bir kişi diri diri yakıldı! O anlar kameralara yansıdı
Hong Kong'da bir kişi diri diri yakıldı! O anlar kameralara yansıdı

Son Dakika Güncel Hong Kong'da bir kişi diri diri yakıldı! O anlar kameralara yansıdı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Ekvadorlu oyuncusu Enner Valencia'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu Milyonlarca insan koronadan ölürken Dünya Sağlık Örgütü, bazı ülkeleri laboratuvar olarak görmüş Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu yoğun bakımdan çıktı, sevenlerine seslendi 18 yıl önce yaptığı Atatürk heykeli, heykeltıraşın evinin bahçesinden çalındı Ömür Gedik'ten cinsel organı görünen Nusret Gökçe'ye olay yorum: Bunu tercih ederim Kontrolden çıkan otomobil, bariyere çarpıp hurdaya döndü! Olay yerinde can pazarı yaşandı Oyuncu Caner Cindoruk'un kendisinden 19 yaş küçük kadına attığı mesajlar ifşa oldu Erdoğan: Yepyeni bir seberberlik başlatıyoruz, amacımız vatandaşımıza eziyet etmek değil