Hopa'da 'Suni Teneffüs' Tiyatrosu Beğeniyle İzlendi - Son Dakika

Hopa'da 'Suni Teneffüs' Tiyatrosu Beğeniyle İzlendi

18.02.2012 13:37
Hopa'da 'Suni Teneffüs' Tiyatrosu Beğeniyle İzlendi, System.String[]

Artvin'e turne düzenleyen Vav Sanat Tiyatro ekibi 'Suni Teneffüs' oyununun ilk gösterisini Hopa'da sahneledi.

Artvin'e turne düzenleyen Vav Sanat Tiyatro ekibi 'Suni Teneffüs' oyununun ilk gösterisini Hopa'da sahneledi. Üniversite sınavında sürekli başarısız olan bir öğrencinin hikayesini anlatan oyun metafizik olaylar, tarihi karakterler, bilim adamları ve enteresan şahsiyetlerin de katılımıyla eğlenceli ve bilgilendirici bir hal alıyor.

Hopa Fem Dershanesi'nin organize ettiği oyunda izleyiciler keyifli dakikalar geçirdi. Oyunun senaryosunu Eşrefpaşalılar filminin senaristi Burak Tarık kaleme alırken, televizyon dizilerinden tanınan Ahmet Bozkuş, Emrah Yardımcı, Mustafa Sarıtaş ve Ömer Akbaba oyunda rol alan sanatçılardı.

Hopa FEM Dershanesi'nin organizasyonu ile düzenlenen 'Suni Teneffüs' adlı oyunda öğrenciler ve veliler hoş vakit geçirdi. Dershane öğretmenlerinden Serkan İshak, FEM Dershanesi öğrencilerinin daha bilinçli, velilerin daha duyarlı olmaları amacıyla böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini söyledi.

Daha önceki bu tür programlardan öğrencilerin memnun kaldığını belirten İshak, "Aynı düşünce ile bu programı gerçekleştirdik. Oyunda, öğrencinin durumu mizahi bir dille izah ediliyor. Mazeretleri ortadan kaldırıp, başarının gelmesini amaçlıyoruz." dedi. Programa, Hopa ve Arhavi'den katılan öğrenci ve veliler, FEM Dershanesi'ne teşekkürlerini iletti.

Hopa'da 'Suni Teneffüs' Tiyatrosu Beğeniyle İzlendi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat Hopa'da 'Suni Teneffüs' Tiyatrosu Beğeniyle İzlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı