Horasan'da Belediye Hizmetleri - Son Dakika

Horasan'da Belediye Hizmetleri

Erzurum'un Horasan İlçe Belediye Başkanı Abdulhatem Bastem, 2012 yılının belediye hizmetleri açısından dolu dolu geçeceğini söyledi.

Horasan'da Belediye Hizmetleri, System.String[]

Erzurum'un Horasan İlçe Belediye Başkanı Abdulhatem Bastem, 2012 yılının belediye hizmetleri açısından dolu dolu geçeceğini söyledi.

Belediye Başkanı Bastem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kurumun çalışmalarıyla ilgili değerlendirmede bulundu.

Bastem, şunları kaydetti:

"2011 yılı Horasan Belediyesi adına hizmet açısından çok verimli geçmiştir. 2012 yılında da bir çok değişik alanda yeni hizmetler sunmayı planlıyoruz. Spor alanındaki hizmetler olarak, fidanlık mesire alanındaki halı sahamızın üstünü ve çevresini geçen yıl kapatmıştık. Bu yıl da halı sahanın ısıtma sistemini yenileyeceğiz. Futbol sahasının yanına kapalı voleybol ve basketbol sahası yapacağız. İlçe merkezinde uygun bir alana fitness aletlerini kuracağız. Belediye bünyesinde güreş müsabakaları düzenleyeceğiz. Çocuk ve aile parkı yapacağız. Ulaşım alanında belediyeye alacağımız 2 otobüsle şehir içi ring servisi başlatacağız."

Bastem, parke taşı döşeme çalışmalarına devam edeceklerini, kültür faaliyetleri konusunda ise Horasan Kültür ve Sanat Festivali'nin ikincisini düzenleyeceklerini bildirdi.

- ERZURUM

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 15:00 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Horasan'da Belediye Hizmetleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

14 yaşındaki cinayet sanığının ifadesi kan dondurdu: Kaç el ateş ettiğimi hatırlamıyorum Bilim insanları, denek olarak kullandığı maymunların kafasını matkapla delip beton döküyor 13 gündür kayıp Duygu Çelikten cinayetinde kan donduran detaylar! Cansız bedenin üzerini taşla kapatmışlar Kendisini ölmüş gibi gösteren Youtuber Tayfun Demir'in ifadesi ortaya çıktı İddaa Risk Yönetimi, derbide Galatasaray'ı favori gösterdi İki defa yere düşüp kalktı! Sırtından bıçaklanan 18 yaşındaki genç, hayatını kaybetti İstanbul'da Halk Ekmek'e yüzde 33 zam geldi Üzerine kızgın yağ döken sevgilisine 14 yıl ceza verilince mahkeme salonunda yalvardı: Bırakın onu