Horasan Müftüsü Seven: "Umre'ye Gidecek Vatandaşlar Gerekli Bilgiyi Bizden Alabilecekler" - Son Dakika

Horasan Müftüsü Seven: "Umre'ye Gidecek Vatandaşlar Gerekli Bilgiyi Bizden Alabilecekler"

19.01.2012 11:20
Horasan Müftüsü Seven:

Horasan Müftüsü Mehmet Seven, Umre'ye gidecek vatandaşların ilçe müftülüğünden gerekli bilgiyi alabileceğini söyledi.

Horasan Müftüsü Mehmet Seven, Umre'ye gidecek vatandaşların ilçe müftülüğünden gerekli bilgiyi alabileceğini söyledi.

Seven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın, halkın Umre talepleri doğrultusunda farklı seçeneklerle hizmet sunduğunu anımsattı.

Seven şunları kaydetti:

"Diyanet İşleri Başkanlığı'mız tarafından 7, 10, 14 ve 20 gün süren seçeneklerde Umre ziyaretleri düzenlenmiştir. Vatandaşlarımız bütçesine ve zaman isteğine göre tercihte bulunup, Umre görevini yerine getirebilmektedir. Birinci turun kayıtları 16 Ocak'ta sona ermiştir. Kayıtları sona eren birinci turlara Horasan'dan 22 kişi müracaat etmiştir ve yolculuklar 10 Şubat'tan sonra başlayacaktır. Diğer turların kayıtları devam etmektedir."

Seven, Umre kayıtlarının Erzurum Müftülüğü'nden yapılacağını sözlerine ekledi.

- ERZURUM

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Horasan Müftüsü Seven: 'Umre'ye Gidecek Vatandaşlar Gerekli Bilgiyi Bizden Alabilecekler' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi