HP'den 1 Yıl Ücretsiz Sigorta - Son Dakika

HP'den 1 Yıl Ücretsiz Sigorta

19.01.2012 09:11
HP'den 1 Yıl Ücretsiz Sigorta
, System.String[]

HP Pavilion ya da Envy dizüstü bilgisayarları HP tarafından 1 yıl süreyle ücretsiz sigortalanıyor.

HP, yeni sigorta hizmeti ile tüketicilerine ürünlerini çalınma, kırılma ya da sıvı teması ile bozulma durumlarına karşı koruma fırsatı sunuyor

Türkiye'de en çok satan bilgisayar markası olan HP, satış süreçleri kadar satış sonrası hizmetler için de yatırım yapmaya devam ediyor. Bu alanda 2011 yılının son ayında Avrupa'nın ilk HP Çözüm ve Deneyim Merkezi'ni İstanbul'da açarak yatırımlarında somut bir adım atan HP, satış sonrası hizmetler yatırımlarına sigorta hizmeti ile devam ediyor.

Çalınma, kırılma, düşürme, ıslanma gibi kötü sürprizlere karşı tüketicileri koruyan HP sigorta hizmeti HP Yetkili Satış Noktaları'ndan veya Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan HP Pavilion ve HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar için geçerli olacak. Bilgisayarı satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde www.hp.com.tr/sigorta adresi üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz aktive edilen sigorta hizmeti 1 yıl geçerliliğini koruyacak.

Hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen tüketiciler www.hp.com.tr/sigorta adresinden tüm soruların cevabına ulaşabilecek.

HP'den 1 Yıl Ücretsiz Sigorta </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Teknoloji HP'den 1 Yıl Ücretsiz Sigorta - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 483 liradan işlem görüyor "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı