Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler - Son Dakika

Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler

19.01.2012 13:33
Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler, System.String[]

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in ölümünün 5.yılında yapılacak anma töreni için Taksim'de toplanan yaklaşık 10 bin kişi, mahkeme kararına tepki gösterdi.

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in ölümünün 5. yılında yapılacak anma töreni için Taksim'de toplanan yaklaşık 10 bin kişi, mahkeme kararına tepki gösterdi. Eylemciler, Agos gazetesine doğru yürüyüşe geçti.

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in ölümünün 5. yılında yapılacak anmaya katılacak yaklaşık 10 bin kişilik grup, Taksim Meydanı'nda toplandı. Grup, Ermenice ve Türkçe 'Hepimiz Hrant'ız hepimiz Ermeniyiz' yazılı pankart ve dövizlerle yürüyüşe geçti. Grubun Cumhuriyet Caddesi'nde başlattığı yürüyüş öncesi polis de yoğun güvenlik önlemi aldı. Cumhuriyet Caddesi trafiğe kapatılırken, polis helikopteri de havada bölgeyi taradı.

Agos Gazetesi önünde yapılacak törene katılmak için harekete geçen grubun yürüyüşü devam ediyor

Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler
Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler
Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler
Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Hrant Dink İçin Bir Araya Geldiler - Son Dakika


Son Dakika

Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi