Hristofyas, Hastaneye Yatırıldı - Son Dakika

Hristofyas, Hastaneye Yatırıldı

25.06.2014 13:50
Hristofyas, Hastaneye Yatırıldı, System.String[]

Rum Yönetimi eski liderlerinden Dimitris Hristofyas'ın kalbinde saptanan ritm bozukluğu nedeniyle hastanesine yatırıldı.

Rum Yönetimi eski liderlerinden Dimitris Hristofyas’ın kalbinde saptanan ritm bozukluğu nedeniyle Lefkoşa Rum Genel Hastanesi’ne yatırıldı.

Hristofyas’ın doktorlarından Mihalis Mina, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, rutin kontroller için Hristofyas’la birlikte hastaneye gittiklerini ve kalbinde ritm bozukluğu saptanması üzerine Hristofyas’ın tedaviye alındığını belirtti.

Mina, Hristofyas’ın gün içerisinde taburcu olmasının beklendiğini de ifade etti.

Geçtiğimiz hafta da Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis mide rahatsızlığı sebebiyle hastaneye yatmış, bir süre müşahede altında tutulduktan sonra taburcu olmuştu.

Hristofyas, Hastaneye Yatırıldı

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Dünya Hristofyas, Hastaneye Yatırıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Yeni Malatyaspor'da futbolcular antrenmana çıkmadı