Son Dakika Haberleri: HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı

HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı

5 yıl önce

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.

HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı, System.String[]
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı. 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.

HSYK 1. Dairesi'nin 2015 Ana Kararnamesi yayımlandı. Kararnameye göre 2 bin 401'i adli, 263'ü idari olmak üzere toplam 2 bin 664 hakim ve savcının görev yeri değiştirildi.

HSYK Adli Yargı Kararname listesi şöyle:

"Ömer Keskin Gaziosmanpaşa Hakimi İstanbul Hakimliği,

Mehmet Önder Kabasakal Ankara Hakimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Vedat Uğur İzmir Hakimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,

Yakup Erkal İzmir Hakimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,

İdris Paker Bursa Hakimi Bursa Ticaret Mah.Başkanlığı,

Mehmet Mustafa Aslan Zonguldak C.Savcısı Kırklareli C.Savcılığı,

Osman Nuri Yeğenoğlu Kocaeli C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,

Ali Ahmet Gürgül Bakırköy Hakimi İstanbul Hakimliği,

Ekrem Çetin Haktanır Van C.Savcısı Kırıkkale C.Savcılığı,

Hüseyin Necati Aksoy Bakırköy Hakimi İstanbul Hakimliği,

Ramazan Ufuk Büyük Sivas C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Ali İhsan Kıvrak Tekirdağ Hakimi Adana Hakimliği,

Mehmet Yücel Kocaeli Hakimi Erzurum Hakimliği,

Remzi Nazlıcan Adana Hakimi Mersin Hakimliği,

Cavit Marancı Bakırköy Hakimi İstanbul Hakimliği,

Osman Uludüz Büyükçekmece C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,

Abdullatif Çakır İstanbul C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Hüseyin Öztürk Gebze Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Fahrettin KüçükÖZ Kocaeli C.Savcısı Çorlu C.Savcılığı,

Muammer Akçay Çarşamba Hakimi Tarsus Hakimliği,

Gülay Berkay İstanbul Anadolu Hakimi Adalar Hakimliği,

Servet Yavuz Yargıtay Tetkik Hakimi Gölbaşı (Ankara) Hakimliği,

Hasan Özdemir İstanbul C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Fuat Yemişken İstanbul Hakimi Bakırköy Hakimliği,

İdris Bilgin Söke Hakimi Malatya Hakimliği,

İrfan Türkoğlu Karşıyaka Hakimi Karşıyaka Ticaret Mah.Başkanlığı,

Alaeddin Demir İstanbul Anadolu C. Başsavcı Vekili İstanbul C.Savcılığı,

Mustafa Şahin Uşak Hakimi Muğla Hakimliği,

Atilla Ayvacı İstanbul C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı,

Bünyamin Kalkan Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Mesut Bartal Diyarbakır Hakimi Bursa Hakimliği,

Adnan Yılmaz Küçükçekmece Hakimi İstanbul Hakimliği,

Özen Yakar Fethiye Hakimi Bodrum Hakimliği,

Orhan Demir İzmir Hakimi Ankara Hakimliği,

Ferhan Özdemir Gaziantep C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Ahmet Azer Atabekoğlu Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Ahmet Işık Nazilli Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Mehmet Sertaç Kesler Sakarya Hakimi Sakarya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Nuriye Nur Algan Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Haşim Kızıltaş Erzurum Hakimi Ordu Hakimliği,

Abbas Çağlayan Karaman Ağır Ceza Mah.Üyesi Ceyhan Ağır Ceza Mah. Üyeliği,

Ömer Korkmaz Gebze C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Ömer Tuncay İpek Konya C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Hamit Atansay Küçükçekmece C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Mustafa Erol İstanbul C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Ayla Kaya İstanbul Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Nilüfer Öncel İzmir Hakimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Birol Er Sinop Ağır Ceza Mah.Üyesi Kars Ağır Ceza Mah.Üyeliği,

Vural İrtem Uşak C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,

Mustafa Yıldırım Denizli C.Başsavcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Serpil Bağçeci Şener Yargıtay Tetkik Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Duran Demir Mersin Hakimi Mersin Ticaret Mah.Başkanlığı,

Selçuk Arıcıoğlu Aydın C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Hayri Kayalıca Gaziantep C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı,

Hüseyin Yavaş İstanbul C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Nuri Çığ Büyükçekmece C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Başsavcı Vekilliği,

Ayhan İstikbal İstanbul Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Sacit Bulut Ceyhan Hakimi Ankara Hakimliği,

Tevfik Erdoğan Osmaniye Ağır Ceza Mah.Üyesi Osmaniye Hakimliği,

Gülay Arıcıoğlu Aydın Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Emriye Bakoğlu Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Taner Ulutürk Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Mehmet Arık İzmir Hakimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,

Dilek Ertürk İstanbul Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Selçuk Gökten Bilecik Hakimi Adana Hakimliği,

İbrahim Çalışgan Gebze Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Mehmet Fındık Gebze Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Çetin Ünlütürk Konya C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Bayram Gökhan Gaziantep Hakimi Kahramanmaraş Hakimliği,

Naciye Tuncal Ankara Batı Hakimi Ankara Hakimliği,

Eyyup Gümüşhan Kocaeli Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Hakimliği,

Veyselgarani İsmailoğlu Ankara Hakimi Ankara Çocuk Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Erdal Poyraz Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Mehmet Kaya Adana Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Mehmet Özcan Küçüköz Menemen C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Cengiz Çoban İzmir Hakimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Halil Taşlıgedik Eskişehir Hakimi Eskişehir Ticaret Mah.Başkanlığı,

Yalçın Ezerçe Bakırköy C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Savcılığı,

Süleyman Ersöz İstanbul C.Savcısı Isparta C.Savcılığı,

Nermin Avcı İstikbal İstanbul Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Yahya Kesim İzmir Hakimi Kayseri Hakimliği,

Suat Türkay Bolu Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Güngör Uçar Muğla C.Savcısı Isparta C.Savcılığı,

Orhun Sezer İzmir C.Başsavcı Vekili Karşıyaka C.Savcılığı,

Selvinaz Eken İstanbul Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Nilgün Toroslu Mersin Hakimi Mersin Ticaret Mah.Başkanlığı,

Nuray Küçük Adana Hakimi Mersin Hakimliği,

Süleyman Özkök Gaziantep C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Giray Algan Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Yusuf Şahin Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Hasan Alan Ankara Batı Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Mehmet Ünal Edirne C.Savcısı Afyonkarahisar C.Savcılığı,

Gürkan Ahmet Gençkaya Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Musa Yeşil Ankara Hakimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Orhan Yüksel İzmir Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Zekeriya Kabasakal Menderes C.Savcısı Torbalı C.Savcılığı,

Nurcan Ateş Burhaniye Ağır Ceza Mah.Üyesi Şanlıurfa Ağır Ceza Mah.Üyeliği,

Eser Ceylan Çubuk Hakimi Polatlı Hakimliği,

Teslime Sarıhan Denizli Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Kenan Seyran Zonguldak Hakimi İstanbul Hakimliği,

Yusuf Bayram İzmir Hakimi İstanbul Hakimliği,

Erdal Yücel Sakarya C.Başsavcı Vekili Kocaeli C.Başsavcı Vekilliği,

Muzaffer Derbent Aliağa Hakimi İzmir Hakimliği,

Alaaddin Dokur Van C.Savcısı Karşıyaka C.Savcılığı,

Mehmet Kaya Menemen Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Hakan Akgül Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Dursun Aygör Ankara C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Namık Özdemir Ankara Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Mehmet Özcan Karşıyaka Hakimi İskenderun Hakimliği,

Cemil Ceylan Denizli C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,

Nurettin Canata Bursa C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Ali Naki Ceylan İzmir Hakimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

İbrahim Çatalkaya Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Derya Konak Ceyhan Hakimi Hatay Hakimliği,

Abdulaziz Taylanhan İzmir C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

İsmail Akkol Ankara Hakimi Büyükçekmece Hakimliği,

Bereket Toplar Gaziosmanpaşa C.Savcısı İstanbul Hakimliği,

Hakan Soybir Antalya Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Metin Özbeyli Antalya Hakimi Antalya Ticaret Mah.Başkanlığı,

Fatih Delice Giresun Ağır Ceza Mah.Üyesi Bolu Hakimliği,

Yusuf Kara Denizli Hakimi Denizli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Çetin Cesur Sivas C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,

Nuri Koçer Konya Hakimi Konya Ticaret Mah.Başkanlığı,

Ogün Maden Adana Hakimi Adana Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Mehmet Kıran Ankara C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Filiz Yenipınar Gaziantep Hakimi Gaziantep Ticaret Mah.Başkanlığı,

Ayşe Erkan Kayseri Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Kamuran Özdemir Aliağa Hakimi Gebze Hakimliği,

Ülkü Güler Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Metin Boyraz Samsun Hakimi Samsun Ticaret Mah.Başkanlığı,

Metin Cemal Bağatur İzmir Hakimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,

Bekir Akkale Yalova Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hakimliği,

Hasan Kanlı Ankara C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Hakkı Hakan Alanur Aydın Hakimi İskenderun Hakimliğı,

Bayram Erol Konya Hakimi Konya Ticaret Mah.Başkanlığı,

Lütfi Karabacak Erzincan C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Halil İbrahim Bakırtaş Antalya Hakimi Antalya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Deniz Gül Ankara Hakimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Feridun Çakır Ankara Batı Hakimi Ankara Batı Ticaret Mah.Başkanlığı,

Ali Yücel Erdoğdu İstanbul Hakimi Edirne Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Hayreddin Akçıl Trabzon C.Başsavcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Bülent Günaydın Edirne Hakimi Eskişehir Hakimliği,

Adem Taşlı Adana Hakimi Adana Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Murat Yönt Gaziantep C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Birol Çengil İzmir C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Tamer Şahin Elazığ Hakimi Fethiye Hakimliği,

Gürhan Özok Ankara Batı C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,

Süleyman Demirel Gaziantep Ağır Ceza Mah.Başkanı İzmir Hakimliği,

Kazım Şıngar Adana C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Mustafa Aksu Ankara C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Esma Erterzi İzmir Hakimi (Avrupa Birliği Kosova misyonunda EULEX Hakimi olarak görevli) İzmir Hakimliği,

Nuran Karaali İstanbul Hakimi Sivas Hakimliği,

Mehmet Ali Pekgüzel İstanbul C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

İfakat Malatyalıoğlu Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Mehmet Reis Koca Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Emin Erol Muğla Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Mehtap Yılmaz İstanbul Anadolu Hakimi Bakırköy Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Süleyman İnce Ankara Hakimi Kayseri Hakimliği,

Gökhan Göktaş İstanbul Anadolu C.Savcısı Mardin C.Savcılığı,

Ramazan Apaçık Konya C.Savcısı Gebze C.Savcılığı,

Avni Arslan Afyonkarahisar C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Mazlum Bozkurt Trabzon C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Ekrem Türkoğlu Küçükçekmece C.Başsavcı Vekili Bakırköy C.Başsavcı Vekilliği,

Mehmet Murat Demirarslan Konya Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Yaşar Akyıldız Ankara Hakimi Kırşehir Hakimliği,

Kemal Aytekin Antalya Hakimi Antalya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ahmet Arif Gök Antalya Hakimi Antalya Ticaret Mah.Başkanlığı,

Ayhan Turhan İstanbul Anadolu C.Savcısı Zonguldak C.Savcılığı,

Adnan Yılmaz Kırıkkale Hakimi Ankara Hakimliği,

Celal Budak Kayseri C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

İbrahim Sağır Gaziantep Hakimi Adana Hakimliği,

Mehmet Erkan Pınar Bursa Hakimi İstanbul Hakimliği,

Mehmet Özdemir Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Erhan Ünlü İzmir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

İlker Koçyiğit Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Fatih Dirican İstanbul Anadolu C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekilliği,

Hakan Karaali İstanbul C.Savcısı Sivas C.Savcılığı,

Faruk Geyik Konya C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Bekir Yurtseven Gaziosmanpaşa Hakimi İzmir Hakimliği,

Adnan Gümüş Bolu C.Savcısı Bolu C.Başsavcı Vekilliği,

Hakkı Aydoğan Kütahya Hakimi Eskişehir Hakimliği,

Fatih Karakullukcu Uşak Hakimi Gebze Hakimliği,

Selfet Giray Ankara Hakimi Ankara Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ali Fuat Arslan Denizli Hakimi Denizli Ticaret Mah.Başkanlığı,

Mehmet Eryılmaz Aksaray Hakimi Konya Hakimliği,

Ahmet Turgut Gaziantep Hakimi Bursa Hakimliği,

Mustafa Candal Antalya Hakimi Antalya Ticaret Mah.Başkanlığı,

Necmi Arslan Alanya Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Sacit Savaşci Erzurum C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Osman Gögebakan Hatay C.Savcısı Kahramanmaraş C.Savcılığı,

Birol Çelik Trabzon C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,

Mehmet Gülçek Afyonkarahisar Hakimi Afyonkarahisar Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

İlkay Orman Gaziosmanpaşa Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Nevzat Biçici Bolu Hakimi Ankara Hakimliği,

Yusuf Kaya Gaziantep Hakimi Gaziantep Ticaret Mah.Başkanlığı,

Vedat Nacar Kayseri Hakimi Kayseri Ticaret Mah.Başkanlığı,

Okan Akar Sakarya Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Hakimliği,

Zahide Pınar Bursa Hakimi İstanbul Hakimliği,

Burhanettin Esenkar Gebze Hakimi Erzurum Hakimliği,

Kemal Güngör Kocaeli Hakimi Kocaeli Ticaret Mah.Başkanlığı,

Fikret Seçen Gebze C.Savcısı Çorum C.Savcılığı,

Orhan Gödel Bakırköy Hakimi Erzurum Hakimliği,

Seyit Ali Karatomas Adalet Bakanlığı Adalet Başmüfettişi Yargıtay C.Savcılığı,

Necmi Uğur Kamber Aydın C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Numan Ergöl Akşehir Hakimi Çorum Hakimliği,

İlhan Kara Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Ali Rıza Akkaya Trabzon Hakimi Samsun Hakimliği,

Mehmet Adnan Hacıkasımoğlu Bursa Hakimi Bursa Ticaret Mah.Başkanlığı,

Uğur Kalkan Tarsus Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Ahmet Vedat Serin Mersin Hakimi Antalya Hakimliği,

Cevdet Ekizoğlu İzmir Hakimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Feridun Süzer İzmir C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

Sadık Gülyaz İstanbul C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Uğur Sürmeli Samsun C.Savcısı Samsun C.Başsavcı Vekilliği,

Gökçen Tunçer Elazığ C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Hüseyin Erol Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Ahmet Badalı İzmir Hakimi İzmir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Şükran Dağlı İlgün Yargıtay Tetkik Hakimi Beykoz Hakimliği,

Cafer Polat Ankara Batı Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Zekiye Öztürk Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Leyla Malkondu Kahramanmaraş C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,

İsmail Kökten Aydın Hakimi Manisa Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Hasan Aydoğdu Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Bülent Gümüş Bakırköy C.Savcısı Bakırköy C.Başsavcı Vekilliği,

Mehmet Polat Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Köksal Özkapu İskenderun Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Ali Çağır Diyarbakır C.Savcısı Beykoz C.Savcılığı,

Arzum Beller Arslan Alanya Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Emel Ulutürk Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Doğan Şahin Mersin Hakimi Kayseri C.Savcılığı,

Abdullah Doğanay Trabzon Hakimi Trabzon Ticaret Mah.Başkanlığı,

Murat Yıldız Ankara C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

Songül Yılmaz Antalya Hakimi Ankara Hakimliği,

Nurbay Aktaş Karşıyaka C.Başsavcı Vekili İzmir C.Savcılığı,

Ayhan Metin Elmadağ C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,

Mine Taşkın Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Hakan Sakmak Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Kıymet Akpınar Niğde Ağır Ceza Mah.Üyesi Kozan Ağır Ceza Mah.Üyeliği,

Güneş Deniz Öztunç Ankara Batı Hakimi Ankara Hakimliği,

Tuna Aydın Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Uğur Seçgin İstanbul Anadolu C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekilliği,

Esat Özdem Ankara Batı Hakimi İstanbul Hakimliği,

Alpay Özbek Bursa C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Ufuk Ermertcan İstanbul C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Ferda Demirel Gaziantep Hakimi İzmir Hakimliği,

Osman Tuna Uşak C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Fazilet Tuna Uşak Hakimi Bursa Hakimliği,

Bülent Acunsöz İstanbul Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Fatih Mehmet Tosuner Gebze Ağır Ceza Mah.Başkanı Gaziantep Hakimliği,

Mehtap Orhan Korkmaz Bakırköy Hakimi Ankara Hakimliği,

Hicran Süzer İzmir Hakimi Mersin Hakimliği,

Nejat Çakır Sivas C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Murat Kollar Konya Ağır Ceza Mah.Başkanı Diyarbakır Hakimliği,

Suzan Bayraktaroğlu Evgin İzmir Hakimi İzmir Ticaret Mah.Başkanlığı,

Arzu Kendir Çatalca Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Erdal Öncü Kırıkkale Hakimi Ankara Hakimliği,

Murat Yerdeyatar Kayseri C.Başsavcı Vekili İstanbul C.Savcılığı,

Halil Özen Mersin C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Sait Çağlar Ankara Hakimi Gebze Hakimliği,

Ali Sayın İzmir Hakimi Bursa Hakimliği,

Ali Onüş Kırıkkale C.Savcısı Kırıkkale C.Başsavcı Vekilliği,

Sevilay Sayın Büyükçekmece Hakimi Karşıyaka Hakimliği,

Elif Aydoğdu Antalya Hakimi İstanbul Hakimliği,

Julide Orman Gaziosmanpaşa Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Figen Ercan Kırklareli Hakimi Sakarya Hakimliği,

Sevgi Kanyılmaz Kocaeli Hakimi İzmir Hakimliği,

Haki Öncü Denizli Hakimi Denizli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

İsmet Özkorul Gebze C.Savcısı Osmaniye C.Savcılığı,

Ayten Şahiner Balıkesir Hakimi İzmir Hakimliği,

Naim Babür Alaybeyoğlu Boyabat C.Savcısı Yozgat C.Savcılığı,

Diler Balcıoğlu Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Bilal Saydam Muğla Hakimi Muğla Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Gülşen Şener Mersin Hakimi Hatay Hakimliği,

Hakan Kuzu Mersin Hakimi Mersin Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ayhan Demir Erzincan C.Savcısı Aksaray C.Savcılığı,

Çiğdem Karaarslan İstanbul Hakimi Bolu Hakimliği,

Ayşe Güven Kocaeli Hakimi İzmir Hakimliği,

Aziz Çağlar Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Yüksel Canan Kırıkkale Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Mehmet Şahiner Balıkesir Hakimi İzmir Hakimliği,

Cumane Kar Uğurlu Kastamonu Hakimi İskenderun Hakimliği,

Mehmet Candar Karşıyaka C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,

Ayhan Ulu Yargıtay Tetkik Hakimi Gebze C.Savcılığı,

Reşit Kaçar Eskişehir Hakimi Antalya Hakimliği,

Taner Tutumlu Isparta C.Savcısı Konya C.Savcılığı,

Ayhan Bozlak İstanbul C.Savcısı Sivas C.Savcılığı,

Nihat Taşkın İstanbul C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,

Ekrem Dinçer Ankara C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Selami Candemir Ankara C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Şerife Aykın Bursa Hakimi Eskişehir Hakimliği,

Celal Orak Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara C.Savcılığı,

Sema Arslan EROL Muğla Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Mustafa Peker Ankara C.Savcısı Zonguldak C.Savcılığı,

Oğuz Han Selçuk Eskişehir Hakimi Eskişehir Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

İsa Hakan Kanyılmaz Kocaeli C.Savcısı Menemen C.Savcılığı,

İsmail Şahin İzmir Hakimi Malatya Hakimliği,

Ahmet Kutlubay Kocaeli C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Erkan Yılmaz Adana C.Savcısı İnebolu C.Başsavcılığı,

Cihad Koçak Bursa C.Başsavcı Vekili İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Salman Tan Gölbaşı (Ankara) Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Şeyhmus Şat Malatya C.Başsavcı Vekili Gaziantep C.Savcılığı,

Nazım Yiğit Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Ali Erbıyık İstanbul Anadolu Hakimi Ankara Hakimliği,

Mehmet Çıtanak Zonguldak C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

Emel Mehtap Aydın Uşak Hakimi Antalya Hakimliği,

Bülent Cebeci Düzce C.Başsavcı Vekili İzmir C.Savcılığı,

Süleyman Toprak Bartın Ağır Ceza Mah.Üyesi Karaman Ağır Ceza Mah.Üyeliği,

Gülüzar Demirkaya Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

İbrahim Hakan Tosun Ankara Batı C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Alev Özcan Aydın Hakimi İzmir Hakimliği,

Halil İbrahim Kibar Isparta Hakimi Karşıyaka Hakimliği,

Nayim Durak Konya Hakimi Kayseri Hakimliği,

Asuman Özdemir Gaziosmanpaşa Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Yusuf Taner Yıldız Malatya C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

Hülya Akgülen İstanbul Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Hasan Pişirici İnegöl C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,

Hatice Özen Mersin Hakimi İzmir Hakimliği,

Mustafa Göçer Ankara Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Gönül Yabancı Ata Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Ali Küçükoğulları Trabzon Hakimi İzmir Hakimliği,

Uğur Öztekin İnegöl Hakimi Uşak Hakimliği,

Naciye Kırkık Büyükçekmece Hakimi İzmir Hakimliği,

Nalan Doğan Balıkesir Hakimi Ankara Hakimliği,

Mendires Arıcan İstanbul Anadolu C.Savcısı Çanakkale C.Savcılığı,

Şaban Kaplan Gaziantep Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hakimliği,

Ali Ertan Ankara Hakimi Elazığ Hakimliği,

Mithat Kutanoğlu Amasya C.Başsavcısı Trabzon C.Başsavcılığı,

Ömer Faruk Özdemir Gaziosmanpaşa Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Mehmet Özcan Aydın C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Ömer Bozkurt Denizli Hakimi Denizli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Hatıran Alper Malatya Hakimi Denizli Hakimliği,

Hatice Tekdemir Kesler Şanlıurfa Hakimi Bursa Hakimliği,

Meral Kömürcü Çağlar Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Abdullah Yeşeren Afyonkarahisar Hakimi İstanbul Hakimliği,

Oğuzhan Atamtürk Uyar İstanbul C.Başsavcı Vekili Büyükçekmece C.Başsavcı Vekilliği,

Kenan Bakır Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Murat Güven Kocaeli Hakimi İzmir Hakimliği,

Hamza Demir Balıkesir Hakimi Elazığ Hakimliği,

Atilla Pınar Ankara Hakimi Van Hakimliği,

Kerim Kanlı Bakırköy Hakimi Adıyaman Hakimliği,

Kemal Mecit Zonguldak C.Başsavcı Vekili Yargıtay C.Savcılığı,

Erol Mutlu Ankara Batı Hakimi Bursa Hakimliği,

Ergül Yılmaz Fethiye C.Başsavcısı Malatya C.Başsavcılığı,

Hafize Taşkın İstanbul Hakimi Hatay Hakimliği,

Veli San Zonguldak C.Savcısı Fethiye C.Başsavcılığı,

Meltem Bolkar Adana Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Cemal Duman Kütahya C.Savcısı Isparta Hakimliği,

Murat Türk Ankara C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Ender Köse Gaziantep Hakimi Malatya Hakimliği,

Servet Alyanak Kilis Hakimi (Kamu Denetçiliği Kurumunda görevli) Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Mehmet Özkan Düzce Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Uzay Balcı Yıldız İstanbul Anadolu Hakimi Elmadağ Hakimliği,

Özlem Güride Arı Diyarbakır Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Esma Melike Kamber Aydın Hakimi İzmir Hakimliği,

İsmail Aksoy Malatya C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Ali Avcı Yargıtay Tetkik Hakimi Sakarya Hakimliği,

Cüneyt Gülabi Vurucu İstanbul C.Savcısı Bakırköy Hakimliği,

Akın Karakaş Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Hakan Atasoy Anayasa Mahkemesi Raportörü İstanbul C.Savcılığı,

İbrahim Hatal Ankara C.Savcısı Sivas C.Savcılığı,

Erdoğan Bayrakdar Van C.Başsavcı Vekili Van Bölge Adliye Mah. C.Başsavcılığı,

Özkan Levent Taşkoparan Elazığ C.Savcısı Tekirdağ C.Savcılığı,

Süheyla Yıldırım Gölbaşı (Ankara) Hakimi Ankara Hakimliği,

Nuray Yılmaz Akdoğan Yargıtay Tetkik Hakimi (Kamu Denetçiliği Kurumunda görevli) Ankara Hakimliği,

Fazlı Doğan Ankara C.Savcısı Van C.Savcılığı,

Mehmet Çakır Bartın C.Savcısı Bilecik C.Savcılığı,

Ekrem Beyaztaş İstanbul C.Savcısı Erzurum C.Savcılığı,

İlknur Acar Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Nehare Mecit Zonguldak Hakimi Ankara Hakimliği,

Taner Kaya Isparta C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,

Semanur Yıldırı Urla Hakimi Karşıyaka Hakimliği,

Bülent Koçoğulları Aydın Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Ayhan Akyürek Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah.Başkanlığı,

Mehmet Turgay Şanlıurfa C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Taner Atalay Manisa Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Hakimliği,

Mustafa Alper Malatya C.Başsavcısı Denizli C.Başsavcılığı,

Hasan Candan Kayseri C.Savcısı Konya C.Savcılığı,

Cemil Gedikli Erzurum Hakimi Zonguldak C.Savcılığı,

Ersel Yıldız İstanbul Anadolu C.Savcısı Elmadağ C.Başsavcılığı,

Ali Görel Ankara Batı C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Sonay Uzal Sincer Derik Hakimi Ergani Hakimliği,

Nesrin Avcı Çarşamba Hakimi İskenderun Hakimliği,

Halim Uğurlu Kastamonu C.Savcısı İskenderun C.Savcılığı,

Levent Ünsal Yargıtay Tetkik Hakimi Çorlu Hakimliği,

Selda Özer Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Nedim Akalın Küçükçekmece Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Dr.Bahadır Kılınç Anayasa Mahkemesi Raportörü Konya C.Savcılığı,

Fahrettin Kemal Yerli Şanlıurfa C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Dr.Orhan Gazi Ertekin Gaziantep Hakimi İzmir Hakimliği,

Kerem Uçkan Şebinkarahisar C.Savcısı Kırklareli C.Savcılığı,

Hayati Keskin Bodrum C.Başsavcısı İstanbul C.Savcılığı,

Yılmaz Kabasakal Balıkesir C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Esin Çulha Akhisar Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Ömerhan Yılbaş Hatay Hakimi Alanya Hakimliği,

Nurettin İpek Afyonkarahisar C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Deniz Çimen Akyıldız İzmir Hakimi Van Hakimliği,

Ismahan Akkuş Şeren Gaziosmanpaşa Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Tuncay Elarslan Sinop Ağır Ceza Mah.Üyesi Şanlıurfa Hakimliği,

Ender Nebi KAYA Gebze C.Savcısı Manisa C.Savcılığı,

İsmail Kurt İzmir Hakimi Kayseri Hakimliği,

Harun Veli Koçali Gaziantep C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Seval Akkaş Erzurum Hakimi Muğla Hakimliği,

Turhan Balkan Tekirdağ Hakimi Tekirdağ Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Hikmet Gültekin Küçükçekmece C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,

Raşit Erden Şanlıurfa C.Savcısı Şanlıurfa C.Başsavcı Vekilliği,

Uğur Köker Kırıkkale Hakimi Kırıkkale Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Esat Faruk Benli Eskişehir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

İlhan Köse Malatya C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,

Esma Aksoy İstanbul Hakimi Alanya Hakimliği,

Ahmet Yıkılmaz Zonguldak C.Savcısı Zonguldak C.Başsavcı Vekilliği,

Vedat Yiğit İstanbul C.Başsavcı Vekili Gaziosmanpaşa C.Başsavcı Vekilliği,

İsmail Savaş Yüksel Sakarya C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Davut Bedir İstanbul Hakimi Kırıkkale Hakimliği,

Selami Durak Manisa Hakimi Malatya Hakimliği,

Ümit Benli Uşak C.Savcısı Antalya Hakimliği,

Mesut Orta Ankara Batı Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Üzeyfe Balcılar Gebze C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Meral Kaya Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Bilal Polat Konya Hakimi Konya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Selahattin Güney Afyonkarahisar C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Ümit Sade Ankara Batı C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,

Handan Durmuş Erzurum Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Mehmet Ekinci Bakırköy Hakimi Bursa Hakimliği,

Ersan Erdem Malatya C.Savcısı Denizli C.Savcılığı,

İsmail Tandoğan İstanbul Anadolu C.Savcısı Sakarya C.Savcılığı,

Murat Durmaz Erzurum Hakimi Antalya Hakimliği,

Hüseyin Aksoy İstanbul C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,

Önal Aydın Denizli Hakimi İstanbul Hakimliği,

Cemanur Özcan Menemen Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Ferhat Sayalı Kayseri Hakimi Mersin Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ahmet Demiryürek Ankara C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Ümit Polat İstanbul Anadolu Hakimi Mersin Hakimliği,

Ahmet Bulut Uşak Hakimi Denizli Hakimliği,

Osman Şanal Konya C.Savcısı Düzce C.Savcılığı,

Türkan Bulut Uşak Hakimi Denizli Hakimliği,

Hüseyin Pekşen Kahramanmaraş Hakimi Kahramanmaraş Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Zafer Özer Diyarbakır Hakimi Rize Hakimliği,

Özlem Şimşek Elazığ Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Seyfullah Sarıgül Elazığ Ağır Ceza Mah.Başkanı Aksaray Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Figen Apaçık Konya Hakimi Gebze Hakimliği,

Serdar Ergül İzmir Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Hasan Can Bakırköy C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,

Leyla Taşkoparan Elazığ Hakimi Tekirdağ Hakimliği,

Mesut Erdinç Bayhan İstanbul C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Harun Ceylan Gölbaşı (Ankara) C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

İstiklal Akkaya Yargıtay Tetkik Hakimi (Anayasa Mahkemesi Raportörlüğünde görevli) Yargıtay C.Savcılığı,

Vahdettin Toklucu İstanbul Anadolu Hakimi Sivas C.Savcılığı,

Yasin Arslan Sivas Hakimi Ankara Hakimliği,

Semih Öztürk Şırnak C.Savcısı Mersin C.Savcılığı,

Hasan Ünal Yargıtay Tetkik Hakimi İstanbul Hakimliği,

Hatice Polat Kayseri Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Birol Bilen İstanbul Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Mehmet Çabuk Ankara C.Savcısı Erzurum C.Savcılığı,

Osman Doğan Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Osman Kesler Şanlıurfa C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Bekir Şahiner Akhisar C.Başsavcısı Bilecik C.Başsavcılığı,

Erhan Yıldırım Aydın Hakimi Aydın Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Asım Ekren Karabük C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Murat Keskin Bakırköy C.Savcısı Kahramanmaraş C.Savcılığı,

Ali Erdal Güneri Akhisar C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Şeref Gürkan Malatya C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Ömer Özgür Ercan Bolu Hakimi Bolu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Mehmet Badem Malatya C.Savcısı Malatya C.Başsavcı Vekilliği,

Fatma Türker Büyükçekmece Hakimi İzmir Hakimliği,

Seda Yüksel Kırklareli C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,

Mikail Çelik Hatay C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Habib Hüdai Yalçıntaş Bakırköy C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,

Murat Üründü İstanbul Hakimi Elazığ Hakimliği,

Kemalettin Ünlü İstanbul Anadolu C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Amil Ece İstanbul Anadolu Hakimi Mersin Hakimliği,

İhsan Akgül Yargıtay Tetkik Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Osman Kandemir Malatya Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Hakan Özden Zonguldak Hakimi Çanakkale Hakimliği,

Sait Ramazan Tiyek Gaziosmanpaşa C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Yemliha Karakoç Söke Ağır Ceza Mah.Başkanı Çanakkale Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Kemal Emre Gürgör Erzurum Hakimi İstanbul Hakimliği,

Faik Ersöz Kahramanmaraş C.Savcısı Çanakkale C.Başsavcı Vekilliği,

Rıfat Sarı Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Mustafa Ak İstanbul Hakimi Antalya Hakimliği,

Şimşek Küyük Edirne Ağır Ceza Mah.Başkanı Ordu Hakimliği,

Dursun Ali Gündoğdu İstanbul Anadolu Hakimi Şanlıurfa C.Savcılığı,

Hasan Ay Aksaray Ağır Ceza Mah.Başkanı Konya Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Mustafa Tarsuslu Tunceli C.Başsavcısı Ceyhan C.Başsavcılığı,

Mehmet Asanoğlu Şanlıurfa Hakimi Samsun Hakimliği,

Dr. Hasan Mutlu Altun Anayasa Mahkemesi Raportörü Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Durmuş Ali Genç İstanbul Anadolu Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Şükrü Gökoğlu Ankara Hakimi Erzurum Hakimliği,

Aşır Akbıyık İnegöl Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Savaş Şahinbay Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Sevda Cebeci Bolu Hakimi İzmir Hakimliği,

Harun Yiğit Hatay Hakimi Adana Hakimliği,

Mesut Özcan İstanbul Anadolu Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Berrin Tümer Yerdeyatar Kayseri Hakimi İstanbul Hakimliği,

Serkan İçöz Ceyhan Hakimi İstanbul Hakimliği,

Yusuf Bulut Antalya Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

İbrahim Dursun Çekiç Sakarya Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Arzu Özkan Şahiner Akhisar Hakimi Bilecik Hakimliği,

Sıtkı Hasan Söylemezoğlu Ankara Batı Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Muhittin Kırıcı Ankara Batı Hakimi Şanlıurfa Hakimliği Seyfettin ATICI İstanbul C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,

Bülent Kınay İstanbul Hakimi Kayseri Hakimliği,

Mehmet Necati Orat Kars Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Aydın Can Ceyhan C.Başsavcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Muhiddin Paça Kocaeli Hakimi Kocaeli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Cengiz Akgül Bursa C.Savcısı Gölbaşı (Ankara) C.Savcılığı,

Özgür Yorulmaz Şanlıurfa Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hakimliği,

Salih Polat Kayseri Ağır Ceza Mah.Başkanı Gaziantep Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Yasemin Benli Uşak Hakimi Antalya Hakimliği,

Hülya Akar Sakarya Hakimi İstanbul Hakimliği,

Handan Taşkıran Derik Hakimi Kızıltepe Hakimliği,

Şenol Demir Giresun Hakimi Erzurum Hakimliği,

Ahmed Hakan Özdemir Diyarbakır C.Savcısı Konya C.Savcılığı,

Ahmet Yıldızeli Diyarbakır Ağır Ceza Mah.Başkanı Kayseri Hakimliği,

Salih Doğan Hatay Hakimi İskenderun Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Orhan Aydın İnegöl C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Mehmet Uğurlu İstanbul Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Mehmet Ali Şelli Antalya C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Ayşe Doğan Bursa Hakimi Ankara Hakimliği,

Deniz Cabbaroğlu Diyarbakır Hakimi Uşak Hakimliği,

Filiz Özdemir Diyarbakır Hakimi Konya Hakimliği,

Vedat Yalçın Isparta Hakimi Aydın Hakimliği,

Seyfettin Mermerci İstanbul Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Şamil Koç Sinop Ağır Ceza Mah.Başkanı Hatay Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Fikret Gönen Mersin C.Savcısı Bakırköy C.Savcılığı,

Engin Bedir İnegöl Hakimi İstanbul Hakimliği,

Oğuzhan Karahan Malatya Hakimi Bursa Hakimliği,

Abdurrahman Gün Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Ahmet Altun Sakarya C.Savcısı Düzce C.Başsavcı Vekilliği,

Türkay Sağlam Şanlıurfa Hakimi Kayseri Hakimliği,

Ali Pehlivanoğlu Batman C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Vehbi Avcı Hatay Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Nevzat Bulut Diyarbakır C.Savcısı Muğla C.Savcılığı,

Recep Benli Anayasa Mahkemesi Raportörü Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Durdu Özer Gölbaşı (Ankara) C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Sefa Suna Diyarbakır C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Sinan Tür Elazığ C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,

Yeter Sibel Turan Küçükçekmece Hakimi Bursa Hakimliği,

Ayşe Bolaç Yalçın Adana Hakimi İstanbul Hakimliği,

Kerim Coşkun Yargıtay Tetkik Hakimi Antalya Hakimliği,

Hatice Yaşar Ünsal İskenderun Hakimi Ankara Hakimliği,

Seçil Süalp Aksu Gelibolu C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,

Mehmet Nadir YaĞCI Çerkezköy C.Başsavcısı Akhisar C.Başsavcılığı,

Gürdal Ergün Yargıtay Tetkik Hakimi (Anayasa Mahkemesi Raportörlüğünde görevli) Yargıtay C.Savcılığı,

Yeşim Kayalı Gönen Mersin Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Ali Yalçın Adana C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Figen Karakaş Yargıtay Tetkik Hakimi Ankara Hakimliği,

Mehmet Beyhan Seçkin Yargıtay Tetkik Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Cihan San Zonguldak Hakimi Fethiye Hakimliği,

Şamil Sevinç Bursa Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Zafer Hazar Malatya C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Tolga Yamalı Yargıtay Tetkik Hakimi Bodrum C.Savcılığı,

Arif Kapkara İstanbul Hakimi Hatay Hakimliği,

Kenan Güney Yargıtay Tetkik Hakimi Aksaray Hakimliği,

Metin Erdağ Elazığ Hakimi Adana Hakimliği,

Maruf Türker Büyükçekmece C.Savcısı İzmir C.Savcılığı,

Hüseyin Gören Malatya C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Orhan Irmak Hatay C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Ramazan Artun Adana Hakimi Gebze Hakimliği,

Erdoğan Güleç Diyarbakır C.Savcısı Gölbaşı (Ankara) C.Savcılığı,

Duygu Süzer Yargıtay Tetkik Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Ruhi Koyuncu Isparta Ağır Ceza Mah.Başkanı Kocaeli Hakimliği,

Abdullah Kütük Elazığ Hakimi Mersin Hakimliği,

Abdullah Köksal Şanlıurfa Hakimi Bandırma Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Muammer Yokuş Alaşehir Hakimi Denizli Hakimliği,

Gülpınar Tür Elazığ Hakimi Antalya Hakimliği,

Mustafa Söyler Diyarbakır Hakimi Konya Hakimliği,

Tufan Arslantaş Yargıtay Tetkik Hakimi Adana Hakimliği,

Aytekin Özanlı İstanbul Hakimi Van Hakimliği,

Nizamettin Çalışkan Malatya C.Savcısı Manisa C.Savcılığı,

Abdülkerim Çalışkan Şanlıurfa C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı,

Murat Uyar İstanbul Hakimi Torbalı Hakimliği,

Mehmet Evmez Gaziantep C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,

Mehmet Hanifi Yalçınkaya İstanbul Hakimi Ankara Hakimliği,

İbrahim Şahince Gaziantep C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Ömer Solmaz İstanbul Anadolu C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,

Özlem Özkan Çalışkan Malatya Hakimi Manisa Hakimliği,

Ayhan Özberk Mersin Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Hayri Öztürk İstanbul Hakimi Gölbaşı (Ankara) Hakimliği,

Halil İbrahim Aktepe Bilecik Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Hakimliği,

Umut Sadak Şanlıurfa C.Savcısı Ankara C.Savcılığı,

Erdinç Çivi Afyonkarahisar Hakimi İstanbul Hakimliği,

Mutlu Çat Yozgat Ağır Ceza Mah.Başkanı Gebze Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Şükrü Durmuş Anayasa Mahkemesi Raportörü İstanbul C.Savcılığı,

Mehmet Çalışır Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

İsmail Gözükara Diyarbakır Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Yıldız Gören Malatya Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Mehmet Ağır Niğde Ağır Ceza Mah.Başkanı Kayseri Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ayşegül Aksu Kocaeli Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Adem Aygün Şanlıurfa Hakimi Şanlıurfa Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Musa Eriş Bozüyük C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Ömer Yurdusev Diyarbakır C.Savcısı Antalya C.Savcılığı,

Kenan Alkan Adıyaman C.Savcısı Alanya C.Savcılığı,

Ömer Karakaya Kuşadası C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Mustafa Arslan Kırıkkale Hakimi Adana C.Savcılığı,

Kamil Yaşar Bilecik C.Başsavcısı Denizli C.Savcılığı,

Mehmet Ünal Gerede Hakimi Küçükçekmece Hakimliği,

Yakup Avşar Ceyhan C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,

Aydın Sevim Nazilli C.Savcısı Denizli C.Savcılığı,

Sami Şahin Küçükçekmece C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Kevser Karaca Karabay Lüleburgaz Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Vedat Dalda İstanbul Hakimi İskenderun Hakimliği,

Tugay Savur Diyarbakır C.Savcısı Çanakkale C.Savcılığı,

İzzettin Üşümez Ankara Batı C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Öznur Akil Doğubayazıt Ağır Ceza Mah.Üyesi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Barış Duman İstanbul Anadolu C.Başsavcı Vekili Bodrum C.Başsavcılığı,

Uğur Selma Uzun Bayrak Yargıtay C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Özcan Kuşatan Diyarbakır Hakimi Bursa Hakimliği,

Hüdayi Taşpınar Silifke Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana C.Savcılığı,

Defne Bülbül Marmaris Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Ahmet Göçmen Diyarbakır C.Savcısı Aydın C.Savcılığı,

Akın Dombaycı Aydın Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Hüseyin Kürşad Serbes İstanbul Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Süleyman Bozoğlu Yargıtay Tetkik Hakimi Kırıkkale Hakimliği,

Fahri Turan Küçükçekmece C.Savcısı Bursa Hakimliği,

Recep Bakırcı Samsun C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Turgut Gök Şanlıurfa Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Muhsin Durmaz Mardin Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Anadolu Hakimliği,

Halil Tarkan Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanı Alanya Hakimliği,

Mustafa Gökçe İstanbul Anadolu C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Hacı Ünal Sivas C.Savcısı Çerkezköy C.Başsavcılığı,

Yavuz Genç Diyarbakır Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Nuray Savur Diyarbakır Hakimi Çanakkale Hakimliği,

Ramazan Demiryürek Konya Hakimi Bursa Hakimliği,

Ahmet Cengiz Soysal Uşak Hakimi Antalya Hakimliği,

Nurullah Bodur Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Nalan Can İstanbul Hakimi Elazığ Hakimliği,

Ali İşgören Gaziantep C.Savcısı Zonguldak C.Savcılığı,

Ferhan Acar Kocaeli Hakimi Düzce Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Murat Tolan Yargıtay Tetkik Hakimi İstanbul Hakimliği,

Kenan Doğan Diyarbakır C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Pürzan Karahan Balıkesir Hakimi Turgutlu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Serhat Ertürk Elazığ C.Savcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Kadir Aykaç Bodrum Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Metin Efe Anayasa Mahkemesi Raportörü Bursa Hakimliği,

Aliye YILDIZ Varsın Anayasa Mahkemesi Raportörü Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Seyfullah İrk Develi C.Savcısı İskenderun C.Savcılığı,

Recai Bilgin Ardahan C.Başsavcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Gül Karaşahin Yargıtay Tetkik Hakimi Bodrum Hakimliği,

Tayyar Zümrüt Şebinkarahisar Hakimi Boyabat Hakimliği,

Mustafa Karabay Lüleburgaz Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Hacer Dağ Malatya Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Ali Bekir Evim Elmalı Ağır Ceza Mah.Başkanı Bilecik Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Adnan Demirci Tekirdağ C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Muhammet Ali Kavak Düzce Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Hakimliği,

Alpaslan Mamak Diyarbakır C.Savcısı Aksaray C.Savcılığı,

Esra Seden Çivi Afyonkarahisar Hakimi İstanbul Hakimliği,

Adnan Yaman Nevşehir Hakimi Konya Hakimliği,

Murat Viran Bandırma Ağır Ceza Mah.Başkanı Mardin Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Zühal İşgören Gaziantep Hakimi Zonguldak Hakimliği,

Dr.Mehmet Zülfü Öner Edirne C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Ulaş Buran Gaziantep Hakimi Uşak Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Mehmet Bahadır Rize C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Zafer Uygun İstanbul Anadolu Hakimi Malatya C.Savcılığı,

Süleyman Saral Samsun Hakimi İstanbul C.Savcılığı,

Müslüm Canpolat Sivas C.Savcısı Yargıtay C.Savcılığı,

Erol Çelik Van Bölge Adliye Mah.C.Başsavcısı Amasya C.Başsavcılığı,

Asil Aydın İskenderun Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Anadolu Hakimliği,

Kerem Arabacı İnebolu C.Başsavcısı Ankara Batı C.Savcılığı,

Hasan Demir Şanlıurfa C.Savcısı Muğla C.Savcılığı,

Esra Atlı Ertürk Elazığ Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Mehmet Selim Eren Kozan Ağır Ceza Mah.Başkanı Diyarbakır Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Zehra Hilal Bilgin Ardahan Hakimi Ankara Batı Hakimliği,

Mehmet Duman Çarşamba Hakimi Sivas Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Yücel Dağdelen Diyarbakır Hakimi Diyarbakır Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Gökhan Turhan Beypazarı Hakimi Bursa Hakimliği,

Ömer Polat Diyarbakır Hakimi Bursa Hakimliği,

Arif Gümüşsoy Sivas Ağır Ceza Mah.Başkanı İstanbul Anadolu Hakimliği,

Neslihan Havva Karakayiş Akça Sapanca Hakimi Sakarya Hakimliği,

Mehmet Alper Bostancı Yargıtay Tetkik Hakimi Antalya Hakimliği,

Ceyhun Fayik Öter Yargıtay Tetkik Hakimi Van Hakimliği,

Nuriye Taşdemir Ülger Yargıtay Tetkik Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Burak Kılıç Yalvaç Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Alim Dirican Mersin C.Savcısı Van C.Başsavcı Vekilliği,

Ramazan Keklik Yargıtay Tetkik Hakimi Gaziantep C.Savcılığı,

Ahmet Güler Malatya C.Savcısı Batman C.Başsavcı Vekilliği,

Mehmet İbrahim Obut Yargıtay Tetkik Hakimi Yargıtay C.Savcılığı,

Ayhan Yardımcı Osmaniye Hakimi Kırıkkale Hakimliği,

Menekşe Uyar İstanbul Hakimi Trabzon Hakimliği,

Muhittin Ekinci Marmaris C.Savcısı Afyonkarahisar C.Savcılığı,

Sıtkı Kulualp Adana C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,

Bülent Baki Bakırköy C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Feti Kılıç Yargıtay Tetkik Hakimi Bodrum Hakimliği,

Barış Karakuş Karaman Hakimi İstanbul Hakimliği,

Şebnem Karaboduk Bakırköy Hakimi Ankara Hakimliği,

Muhammet Fatih Kılıçelli Kumluca Hakimi Bartın Hakimliği,

Muhammet Ali Kaşıkçı Hopa C.Savcısı Gaziosmanpaşa C.Savcılığı,

Rifat Yıldız Nizip Ağır Ceza Mah.Başkanı Silifke Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ali Arslan Kelam Erzincan Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Galip Akpınar Yozgat Hakimi Kastamonu Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Alper Deniz Çağlar Düzce C.Savcısı Adana Hakimliği,

Serdar Ceylan Erdemli Hakimi Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Barış Erdoğan Çorum Hakimi Çorum Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ayşenur Arıcan Nazilli C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Armağan Buran Gaziantep Hakimi Uşak Hakimliği,

Erhan Şengün Yenişehir Hakimi Alanya Hakimliği,

Banu Aliye Alkoç Beykoz Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Elif Aktepe Bilecik Hakimi İstanbul Hakimliği,

Osman Nesuh Yıldız Yalova Hakimi Erzurum C.Savcılığı,

Dilek Tunç Türkol Hakkari Hakimi Bodrum Hakimliği,

Gülcan Dede Gerede Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Halit Kılıç Edremit Hakimi Kırıkkale Hakimliği,

Uğur Bütüner Niğde Hakimi Çorum Hakimliği,

İlyaz Çoralı Bandırma Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Ahmet Tufan Taşmertek Söke Ağır Ceza Mah.Başkanı Adana Hakimliği,

Yavuz Arıcan Nazilli Hakimi İstanbul Hakimliği,

Ahmet Hamdi Bayar Kastamonu Ağır Ceza Mah.Başkanı Mersin Hakimliği,

İsmail Köroğlu Adalar Hakimi Sakarya Hakimliği,

Esin Zeynep Sarıtepe Elazığ Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Ertan Er Yargıtay Tetkik Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Şaban Özdemir Diyarbakır C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Mustafa Özçelik Çorlu Ağır Ceza Mah.Başkanı Bursa Hakimliği,

Yaşar Çelenk Bolvadin Hakimi Bursa Hakimliği,

Ercan Türkol Hakkari C.Başsavcısı Bodrum C.Savcılığı,

Mehmet Akçakoca Erzurum C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Asım Aydoğan Burhaniye C.Savcısı Beytüşşebap C.Savcılığı,

Özgür Bekdemir Yüksekova Hakimi (Bakanlık Tet.Hak. yetkili) İscehisar C.Savcılığı,

Ahmet Dalgalı Karaman C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Cihan Karabulut Altınözü Hakimi Elbistan Hakimliği,

Çetin Emre Ermiş Ereğli (Zonguldak) Hakimi Bursa Hakimliği,

Alper Tunçer Tire C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Şermin Günal Niğde Hakimi Bursa Hakimliği,

Kemal Özkan Ayvalık Hakimi Düzce Hakimliği,

Onur Demir Tunceli Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Turgay Çorak Çarşamba Hakimi Yozgat Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Mehmet Arı Nevşehir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Melih Avcı Yargıtay Tetkik Hakimi Nazilli Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Erkan Ataman Ödemiş Hakimi Söke Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

İhsan Güngör Dörtyol C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Onur Yerdelen Niğde Hakimi Niğde Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Talha Altıntop Akhisar Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Altuğ Kürşat Şahin Finike C.Başsavcısı Hakkari C.Başsavcılığı,

Hasan Çamlıbel Buldan Hakimi Alanya Hakimliği,

İbrahim Halil Çuban Mudanya C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Adem Atasoy Yeşilhisar Hakimi Bodrum Hakimliği,

Hayrettin Genç Van Hakimi Trabzon Hakimliği,

Murat Alagöz Sinop C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Gürsel Keleş Çatalca C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Resul Yetişgen Osmaniye Hakimi Elazığ Hakimliği,

Serpil Avcı Yargıtay Tetkik Hakimi Nazilli Hakimliği,

Yasin İsmailoğulları Nevşehir Hakimi Kayseri Hakimliği,

Ebru Havva Akbilek Bala Hakimi Büyükçekmece Hakimliği,

Emre Ömer Okumuş Kars C.Savcısı Hatay C.Savcılığı,

Burak Özdoğan Yargıtay Tetkik Hakimi Kayseri Hakimliği,

Talip Demircan İstanbul Hakimi İskenderun Hakimliği,

Burhanettin Öztürk Silivri C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,

Mustafa Tosun Çankırı Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Ahmet Sayğan Tarsus Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Zekeriya Günal Niğde C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Aysel Bambul Akhisar Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Özlem Kılınç Söke Hakimi Söke Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Murat Emre Sakalsız Alaşehir Hakimi Bursa Hakimliği,

Ali İhsan Horasan Bayramiç Hakimi İstanbul Hakimliği,

Ali Osman Şen Niğde C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,

Ercan Aydın İnegöl Hakimi İnegöl Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Elif Çağlar Düzce Hakimi Adana Hakimliği,

Handan Güneri Akhisar Hakimi İstanbul Hakimliği,

Feridun Düğer Ulus Hakimi Ardahan Hakimliği,

Ümit Murat Ülker Çal C.Savcısı Siirt Hakimliği,

Ramazan Alpaslan Milas Hakimi (Bakanlık Tet.Hak.yetkili) Nallıhan Hakimliği,

Semra Kaya Yargıtay Tetkik Hakimi Kütahya Hakimliği,

Fatma Öztürk Silivri Hakimi Bolu Hakimliği,

Orhan Yüksel Bandırma C.Savcısı Rize C.Savcılığı,

Murat Şahinkaya Rize Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Hasan Fatih Ekiz Bolvadin Ağır Ceza Mah.Üyesi Osmaniye Ağır Ceza Mah. Üyeliği,

Erdal Uçkun Kastamonu Hakimi Hatay Hakimliği,

Abdullah Yıldırım Çubuk C.Savcısı Siirt C.Savcılığı,

Mehmet Kuş Van C.Savcısı Van C.Başsavcı Vekilliği,

Saltuk Buğra Kurt Nevşehir C.Savcısı Anamur C.Savcılığı,

Eyüp Özdemir Burdur C.Savcısı Konya C.Savcılığı,

Umut Güneş Şereflikoçhisar C.Savcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

Beşir Aslan Çubuk C.Savcısı Adıyaman C.Savcılığı,

Orbay Bahri Ulgar Çankırı C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Murat İnceel Fatsa C.Başsavcısı Sivas C.Savcılığı,

Mustafa Egemen Silivri Hakimi Kozan C.Savcılığı,

Selahattin Silah Ereğli (Zonguldak) C.Savcısı Kozan Hakimliği,

Bülent Cem Koçak Nazilli C.Savcısı İstanbul Hakimliği,

Tolga Uzer Menemen C.Savcısı Torbalı C.Savcılığı,

Mehmet Can Mıhcı Erzincan C.Savcısı Eskişehir C.Savcılığı,

Selim Altınay Babaeski Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Ramazan Ünal Çardak C.Savcısı Gaziantep C.Savcılığı,

Fethi Ahmet Tosun Bergama C.Savcısı Malatya C.Savcılığı,

Ahmet Köse Sarayköy Hakimi Ermenek Hakimliği,

Burak Böge Didim C.Savcısı Afyonkarahisar C.Savcılığı,

İbrahim Kozan Van Hakimi Sivas Hakimliği,

Mehmet Sami Çağlayan Karaman C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Akın Akkaya Sivas Hakimi Ceyhan Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Musa Can Bodrum C.Savcısı Gaziosmanpaşa C.Savcılığı,

Kerem Kerim Arslan Dikili C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Hüseyin Yetik Beytüşşebap C.Savcısı Edremit C.Savcılığı,

Hacı Ali Bayarslan Nizip C.Başsavcısı İstanbul C.Savcılığı,

Erhan Ziyrek İnegöl C.Savcısı Sakarya C.Savcılığı,

Ahmet Arıcıgil Ceyhan Hakimi Balıkesir Hakimliği,

Abidin Öztürk Tokat Hakimi Yalova Hakimliği,

Esra Acar Yargıtay Tetkik Hakimi Bartın Hakimliği,

Yakup Navruz Van C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı,

Cem Doğan Silivri C.Savcısı Tirebolu C.Savcılığı,

Ümit Ünal Tarsus C.Savcısı Burdur C.Savcılığı,

İbrahim Gülkılık Yargıtay Tetkik Hakimi Siirt C.Savcılığı,

Yavuz Uzun Ermenek C.Savcısı Bergama C.Savcılığı,

Mustafa Gönül Batman C.Savcısı Adana C.Savcılığı,

Tuba Öğmen Pehlivanoğlu Batman Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Canip Cihangir Van C.Savcısı Denizli C.Savcılığı,

Remziye Güldür Salihli Hakimi Sinop Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Habibe Efe Özpolat Yargıtay Tetkik Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Emine Akçakoca Erzurum Hakimi İstanbul Hakimliği,

Nihat Demirkol Yargıtay Tetkik Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Durmuş Ali İkiz Düzce C.Savcısı Hakkari C.Savcılığı,

Asena Biçer Bayrak Yargıtay Tetkik Hakimi Çorum Hakimliği,

Murat Uzun Adalet Bakanlığı Tetkik Hakimi Kozan Ağır Ceza Mah.Başkanı,

Fatih Akyol Nallıhan Hakimi Ortaca Hakimliği,

Bülent Küçükduran Emirdağ Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Mustafa Keser Almus Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Ayşe Özel Ünye Hakimi Şırnak Hakimliği,

Neslihan Kaşıkçı Hopa Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Işıl Aksu Mardin Hakimi Çarşamba Hakimliği,

Ayşe Durmuş Yargıtay Tetkik Hakimi İstanbul Hakimliği,

Köksal Yavuz Akçaabat C.Savcısı Batman C.Savcılığı,

Şule Güneş Şereflikoçhisar Hakimi Büyükçekmece Hakimliği,

Yeşim Uçkun Kastamonu Hakimi Hatay Hakimliği,

Emine Akpek Pazarcık Hakimi Erzurum Hakimliği,

Hatice Çabuk Yalvaç Hakimi Manavgat Hakimliği,

Osman Çabuk Yalvaç C.Savcısı Manavgat C.Savcılığı,

Tuğba Ceren İpek Çorlu Hakimi Alanya Hakimliği,

Oğuz Akyol Niğde C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,

Özlem Aydın İnegöl Hakimi İstanbul Hakimliği,

Mustafa Çakmak Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Müfettişi Ardahan C.Başsavcılığı,

Özgür Yıldız Adalet Bakanlığı Tetkik Hakimi İskenderun Hakimliği,

Mustafa Kemal Tunç Nevşehir C.Savcısı Akçaabat C.Savcılığı,

Ferhat Engin Kurular Muratlı C.Savcısı Tekirdağ C.Savcılığı,

Mustafa Paksoy Erzincan Hakimi Rize Hakimliği,

Mustafa Dağlı Beyşehir C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Güler Kurt Bodrum Hakimi Bakırköy Hakimliği,

Erhan Demirel Bayburt C.Savcısı Bayındır C.Savcılığı,

Server Şimşek Edremit C.Savcısı Erzurum Hakimliği,

Gökhan Yolasığmaz Saray (Tekirdağ) C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Murat Şenel Hendek C.Savcısı Kayseri C.Savcılığı,

Volkan Atalay Arhavi C.Savcısı Tirebolu Hakimliği,

Metin Çokmutlu Çubuk C.Savcısı Niğde C.Savcılığı,

Serkan Çakmak Zara C.Savcısı Tokat C.Savcılığı,

Olcay Dündar Van C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Hüseyin Özdemir Ürgüp C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Turan Kılıç Düzce C.Savcısı Malatya Hakimliği,

Mustafa Gökhan Yumrutaş Van C.Savcısı Hatay Hakimliği,

Selamettin Bayçelebi Burhaniye C.Savcısı Fatsa C.Başsavcılığı,

Feridun Yetgin Silifke C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Bilgin Kızılay Adıyaman Hakimi Büyükçekmece Hakimliği,

Ümit Çalışkan Mudurnu C.Savcısı Gerede C.Savcılığı,

Cüneyt Uysal Sungurlu Hakimi Yozgat Hakimliği,

Agah Oktay Kamış Uzunköprü C.Başsavcısı Büyükçekmece C.Savcılığı,

İmren Yılmaz Şile C.Savcısı Bodrum C.Savcılığı,

Fatih Mehmed Tok İnegöl Hakimi Sakarya Hakimliği,

Hatice Emel Erdoğan Ferizli Hakimi Kilis Hakimliği,

Kadir Akbulut Akşehir C.Savcısı Elazığ C.Savcılığı,

Ömürhan Dur Kiraz C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Özer Çiloğlu Bartın Hakimi Cizre Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Ferhat Deniz Adalet Bakanlığı Adalet Müfettişi Aliağa C.Savcılığı,

Ramazan Kepoğlu Siirt C.Savcısı Gebze Hakimliği,

Murat Özcan Mardin Hakimi Malatya Hakimi,

Yılmaz Genç Yargıtay Tetkik Hakimi Gaziosmanpaşa C.Savcılığı,

Kenan Zurnacı Arpaçay C.Savcısı Alaşehir C.Savcılığı,

Özgül Yılmaz Kaçmaz Korgan Hakimi Pertek Hakimliği,

Mustafa Okan Yaman Çaycuma C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Ali Akın Doğuşlu Siirt C.Savcısı Menemen C.Savcılığı,

Nuran Köylü Adalet Bakanlığı Tetkik Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Yasemin Yaman Nevşehir Hakimi Konya Hakimliği,

Rabiye Yalçın Yargıtay Tetkik Hakimi Bodrum Hakimliği,

Celal Yücel Ulukışla C.Savcısı Tarsus Hakimliği,

Aygül Gözütok İNALHAN Bandırma Hakimi Kocaeli Hakimliği,

Ali Ekmekcioğlu Karapınar Hakimi Konya Hakimliği,

Mehmet Allı Van C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Kemal Uğur Mut Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Esra Altınışık Ereğli (Konya) C.Savcısı Konya C.Savcılığı,

Süleyman Selçuk Gökçe Samandağ C.Başsavcısı Nizip C.Başsavcılığı,

Filiz Gökduman Aydın Körfez C.Savcısı İstanbul Anadolu C.Savcılığı,

Özlem Yılmaz Korkmaz Gediz Hakimi Nevşehir Hakimliği,

Yasemin Biçer YILDIRIM Mardin Hakimi Küçükçekmece Hakimliği,

Ağar Tunç Nevşehir Hakimi Akçaabat Hakimliği,

Tutku Sarı Ordu Hakimi Nusaybin Hakimliği,

Fazıl Balta Silivri C.Savcısı Silifke C.Savcılığı,

Fatma Yaman Çaycuma Hakimi İstanbul Hakimliği,

Hasan Çay Batman Hakimi Bandırma Hakimliği,

Bedrettin İnalhan Bandırma C.Savcısı Kocaeli C.Savcılığı,

Abdulhadi Ayan Adıyaman C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Olgun Portakal Yumurtalık Hakimi Tarsus C.Savcılığı,

Erhan Şahin Maçka C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,

Hacer Dündar Ergün Dinar Hakimi Bursa Hakimliği,

Ceylan Doğan Sevinç Batman Hakimi Tarsus Hakimliği,

Zeynal Abidin Ulu İskenderun C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Zafer Kaya Batman Hakimi Düzce Hakimliği,

Uğur Doğan Çetin Gerze C.Savcısı Büyükçekmece Hakimliği,

Nusret Onur Akpek Pazarcık C.Savcısı Erzurum C.Savcılığı,

Ercan Güler İskenderun Hakimi Niğde Hakimliği,

İsmail Turgut Kıldan Bozüyük C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Volkan Özdemir Ardahan C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,

Mesut Üzümcü Kazan C.Savcısı Kozan C.Savcılığı,

Ali Kara Ceyhan Hakimi Bingöl Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Cantürk Taşkın Van Hakimi İstanbul Hakimliği,

İsmail Ercan Keşan Hakimi İstanbul Hakimliği,

Arzu Eriş Bozüyük Hakimi İstanbul Hakimliği,

Remzi Demir Cizre C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,

Suat Erhan Dayıoğlu Siverek C.Savcısı Kemer C.Savcılığı,

Tuncay Bülbül Yargıtay Tetkik Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Ayşegül Sibel Sivri Şile Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Semra Duran Batman C.Savcısı Çubuk C.Savcılığı,

Hesna Coşar Bucak Hakimi Alanya Hakimliği,

Eşref Durmuş Silivri C.Savcısı İstanbul C.Savcılığı,

Adnan Akın Amasya Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Erhan Altun Pasinler C.Savcısı Bayburt Hakimliği,

Nagihan Şahin Finike Hakimi Hakkari Hakimliği,

Gökhan Türkkan Batman Hakimi Mersin Hakimliği,

Mustafa Utku Şanlı Kağızman C.Savcısı Söke C.Savcılığı,

Onur Utku Sevim Elmalı C.Savcısı Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Aydın Demiral Gümüşhane Hakimi Osmaniye Hakimliği,

Nursel Bedir İnegöl Hakimi İstanbul Hakimliği,

Ali Çağlarsu Tarsus C.Savcısı Sinop Hakimliği,

Fatma Türkan Kamış Uzunköprü Hakimi Büyükçekmece Hakimliği,

Dursun Arslan Fatsa Hakimi Bitlis Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Koray Kesgin Akhisar C.Savcısı Finike C.Başsavcılığı,

Esra Yırtıcı İskenderun Hakimi Doğubayazıt Hakimliği,

İsmail Çalık Boğazlıyan C.Savcısı Kemer C.Savcılığı,

Ayvaz Cebre Batman Hakimi Çorum Hakimliği,

Yusuf Ziya Polater Polatlı C.Savcısı Sürmene C.Savcılığı,

Necmeddin Yıldırım Mardin C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Cihangir Yıldız Kuşadası Hakimi Büyükçekmece Hakimliği,

Hamdiye Yılmaz İmret Tarsus C.Savcısı Erdemli Hakimliği,

Hasan Basri Gül İncesu C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Beytullah Özer Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Tetkik Hakimi Afyonkarahisar Hakimliği,

Gerze C.Savcısı Çarşamba Hakimliği,

Cemil Kotuk Ortaköy (Aksaray) Hakimi Van Hakimliği,

Derya Kurt Nevşehir Hakimi Anamur Hakimliği,

Recep Erdin Adıyaman C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Mahmut Ercan Adıyaman Hakimi Şanlıurfa HakimliğiGülşad ÖZER Düziçi C.Savcısı Küçükçekmece C.Savcılığı,

Sernur Şahinkaya Rize C.Savcısı Şanlıurfa C.Savcılığı,

Volkan Ulusoy Düzce Hakimi Yargıtay Tetkik Hakimliği,

Esat Esatoğlu Ceyhan Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Ayşegül Karakuş Gerze Hakimi Çarşamba Hakimliği,

Ülkü Özdemir Kars Hakimi Nevşehir Hakimliği,

Muhammet Turgay Başkan Kırşehir Hakimi Niğde Hakimliği,

Erol Kablan Tarsus C.Savcısı Akşehir C.Savcılığı,

İnan Toptimur Akhisar C.Savcısı Ceyhan Hakimliği,

İbrahim Kaya Aksaray Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Salih Ayluçtarhan Yalvaç C.Savcısı Siirt C.Savcılığı,

Aylin Dişbudak Sinop Hakimi İstanbul Hakimliği,

Mustafa Usta Ünye C.Savcısı Kars Hakimliği,

Harun Akca Niğde Hakimi Batman Hakimliği,

Murat Özer Düziçi Hakimi Küçükçekmece Hakimliği,

Davut Zerman Sorgun C.Savcısı Ödemiş C.Savcılığı,

Hasan Çelik Yozgat Hakimi Kırıkhan Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Çetin Koçak Mardin Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Murat Sopacı Akhisar Hakimi Torbalı Hakimliği,

Nihal Akcan Çorum Hakimi Aydın Hakimliği,

Fatih Soysal Fethiye Hakimi Elmalı Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Murat Yenikomşuoğlu Bozova C.Savcısı Tarsus Hakimliği,

Mahir Taştimur Silifke Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Ozan Mutlu Bergama C.Savcısı İstanbul Anadolu Hakimliği,

Alper Saykal Başkale Hakimi Boğazlıyan Hakimliği,

Orhan Pala Van C.Savcısı Mudanya C.Savcılığı,

Mahmut Kıra Nevşehir Hakimi Akşehir Hakimliği,

Vedat Küçük Güroymak C.Savcısı Merzifon C.Savcılığı,

Yaşar Akay Tavşanlı C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Elif Akkaya Karasu Hakimi Bafra Hakimliği,

Funda Çorakcı Kızıltepe C.Savcısı Menemen C.Savcılığı,

Deniz Kakırman Çivril C.Savcısı Bozüyük C.Savcılığı,

Fatma Zehra Kırıcı Yargıtay Tetkik Hakimi Şanlıurfa Hakimliği,

Selami Yılmaz Akyazı C.Savcısı Malatya C.Savcılığı,

İrfan Sezgin Silopi C.Savcısı Bolu C.Savcılığı,

Hande Dağdelen Koyulhisar Hakimi Aydıncık Hakimliği,

Tuncay Çelik Vize C.Savcısı Uzunköprü C.Başsavcılığı,

Yakup Ölçer Şırnak C.Savcısı Bandırma C.Savcılığı,

Şeyma Ayça Alp Kemer Hakimi Niğde Hakimliği,

Ayda Taş Çelik Vize Hakimi Uzunköprü Hakimliği,

Cemal Aytan Ortaca C.Savcısı Batman C.Savcılığı,

Hacer Dikmen Kandıra Hakimi Batman Hakimliği,

Mehmet Çolak Tavas C.Savcısı Kars C.Savcılığı,

Yaşar Muhammet Sancar Tavşanlı Hakimi Soma Hakimliği,

Savaş Tek Niğde Hakimi Nizip Ağır Ceza Mah.Başkanlığı,

Necati Kayaközü Emirdağ C.Savcısı İznik C.Savcılığı,

Gamzegül Çağlar Yatağan Hakimi Küçükçekmece Hakimliği,

Özgecan Nidal Sulan Nevşehir Hakimi Tunceli Hakimliği,

Kamile Kıldan Bozüyük Hakimi Diyarbakır Hakimliği,

Seray Kavuk Hakkari C.Savcısı Polatlı C.Savcılığı,

Seyda Bayarslan Nizip Hakimi İstanbul Hakimliği,

Sultan Sevimli Yozgat Hakimi Gaziantep Hakimliği,

Özgür Deniz Kocaali C.Savcısı Salihli C.Savcılığı,

Akın Aycan Suruç C.Savcısı Bergama C.Savcılığı,

Burak Yılmaz Anamur C.Savcısı Kars C.Savcılığı,

Hacer Aydemir Aydın Polatlı Hakimi Kazan Hakimliği,

Ahmet Uğuz Çatalca Hakimi Gaziosmanpaşa Hakimliği,

Ahmet Bodur Pazar C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı,

Mustafa Abanoz Gerze Hakimi Rize Hakimliği,

Zekiye Zerrin Aycan Suruç Hakimi Bergama Hakimliği,

Mustafa Çelik Ceyhan Hakimi Hatay Hakimliği,

Yıldız Şahin Acıpayam Hakimi İstanbul Anadolu Hakimliği,

Deniz Keser Elmalı Hakimi Nazilli Hakimliği,

Levent Demir Hınıs C.Savcısı Sakarya C.Savcılığı,

Fadime Balalioğlu Muş C.Savcısı Nazilli C.Savcılığı,

Oktay Akkaya Karasu C.Savcısı Bafra C.Savcılığı,

Süleyman Çınar Adıyaman C.Savcısı Bursa C.Savcılığı,

Emine Söylemezoğlu Yargıtay Tetkik Hakimi Şanlıurfa Hakimliği" ... - ANKARA
Haber Yayın Tarihi: 13.06.2015 12:28 Kaynak: İHA



3 kamyonetin içindeki 50 teröristin hareketliliği Mardin'den görüntülendi
Güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu, Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı Son dakika! Diyarbakır, Van ve Mardin belediye başkanları görevden alındı