Htc Dot View Kılıfında Yeni Bildirimler Var! - Son Dakika

Htc Dot View Kılıfında Yeni Bildirimler Var!

05.06.2014 12:03
Htc Dot View Kılıfında Yeni Bildirimler Var!

Venom DotView bildirimleriyle artık daha fazlası kılıfta gözüküyor.

Hasan Uğur Nayır - -

Ekranı, tasarımı, malzemesi ve farklı diğer özellikleriyle birlikte HTC One M8 bu senenin en iyi telefonlarından biri. One M8'in diğer dikkat çeken noktası ise Dot View kılıfı. Bu kılıf telefonu korurken, aynı zamanda bazı bildirimlere kısa yoldan ulaşmayı sağlıyor. Kılıfı açmadan gelen çağrıları kabul edebilir, hava durumunu öğrenebilir ve belli başlı başka şeylere ulaşabilirsiniz.Dot View, HTC'nin fantastik çözümlerinden biri olsa da bildirimler sadece HTC'nin özel uygulamaları ile sınırlı. Ancak tüm sistem bildirimleri bu özel hazırlanmış kılıfın kapağında gözükse daha yararlı olmaz mıydı? Olurdu. j to the 4n nickli geliştirici sayesinde bu durum mümkün.


Aşağıda videoda görüldüğü gibi, Venom DotView herhangi bir uygulamanın bildirimlerini kılıfta göstermek için işlevsellik sunuyor.Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Aslında bu özellik VenomOne'ın bir sonraki sürümünde 1.70'te yer alacak. Ama Jan son firmware tabanlı herhangi bir Sense ROM'unda uyumlu hale getirmeye karar verdi. İki sürümler biri VenomOne 1.6.0 ile stok Sense temelli ROM'lar için. Doğal olarak bu değişiklikleri yapmak için root ve custom recovery gerekli. Detaylar için ayrıca buraya da bakabilirsiniz.Hasan Uğur Nayır - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Kaynak: Teknokulis
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji Htc Dot View Kılıfında Yeni Bildirimler Var! - Son Dakika


Advertisement