HTC'nin 5inçlik Telefonundan Kötü Haber - Son Dakika

HTC'nin 5inçlik Telefonundan Kötü Haber

27.11.2012 08:30
HTC'nin 5inçlik Telefonundan Kötü Haber, System.String[]

HTC'nin 5inç ekrana sahip Android'li akıllı telefonu Droid DNA için haberler kötü.

HTC'nin 5inç ekrana sahip Android'li akıllı telefonu Droid DNA için haberler kötü. Full HD çözünürlüklü ekrana sahip telefonun Avrupa'ya gelişi konusunda soru işaretleri var.

HTC'nin Japonya ve Amerika'da iki farklı isim altında pazara sunduğu akıllı telefonu Droid DNA'nın küresel ölçekte kullanıcılarla buluşup buluşmayacağı ilk günden bu yana soru işareti olmuştu. Sizlere daha önceki yazılarımızda Droid Deluxe adı altında Avrupa pazarına adım atabileceğini söylediğimiz cihazın gelişi konusunda Almanya'dan gelen haberler keyif kaçıracak türden.

HTC'nin Almanya'daki Facebook hesabından yapılan açıklamaya göre HTC DLX veya Deluxe isimli akıllı telefonun Avrupa'da satışa sunulmayacağı söylendi. Konu hakkında bu bilgi verildikten sonra başka hiçbir açıklama yapılmazken, sorular da yanıtsız bırakıldı.

Hal böyle olunca halen kafalardaki soru işaretleri çözüm bulmuş değil. Zira bu durum yalnızca Almanya için de geçerli olabilir. İlerleyen günlerde HTC muhtemelen bu kapsamda kesin bir açıklama yapacaktır diye düşünüyoruz. HTC'nin bu süper cihazı dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 1080p ekran çözünürlüğü gibi özelliklere sahip.

& ;

HTC'nin 5inçlik Telefonundan Kötü Haber
HTC'nin 5inçlik Telefonundan Kötü Haber

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji HTC'nin 5inçlik Telefonundan Kötü Haber - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın