Son Dakika Haberleri: Htc U11'e Bluetooth 5 Geliyor!

Htc U11'e Bluetooth 5 Geliyor!

2 yıl önce

HTC U11'in Bluetooth 5 ile gelen ilk akıllı telefonlardan biri olması bekleniyordu.

Htc U11'e Bluetooth 5 Geliyor!, System.String[]
HTC U11"in Bluetooth 5 ile gelen ilk akıllı telefonlardan biri olması bekleniyordu. Maalesef, Tayvanlı şirket, HTC U11"e yeni teknolojiyi ekleyemedi. Bu sebeple cihaz şu anda Bluetooth 4.2 ile çalışıyor. Fakat şirket, güncelleme ile bu özelliği HTC U11"e getirmeyi düşünüyor.

HTC U11"e Bluetooth 5 desteği geliyor!

İlk olarak Sony XZ Premium"da gördüğümüz Bluetooth 5 teknolojisi, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus"ın da en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Blueotooth 5, Sony"nin yeni amiral gemisini biraz geç satışa sunması sebebiyle daha çok Galaxy S8 ile birlikte gündeme gelmişti. HTC U11"in de yakında bu özelliğe sahip telefonlar kervanına katılması bekleniyor.FCC dosyasına göre, HTC Bluetooth 5.0"ı yazılımla herhangi bir donanım değişikliği yapmadan etkinleştirmeyi planlıyor. Böylece HTC, U11 kullanıcılarını sevindirecek bir yeniliğe imza atmış olacak.Bluetooth 5.0 ile HTC U11 daha uzun bağlantı aralığının yanı sıra daha aktarım için daha yüksek bant genişliğine sahip olacak. Ayrıca Bluetooth 5, düşük pil kullanımı da sağlayacak. Yazılım güncellemesinin ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi yok.
Kaynak: Shiftdelete
Fatih Portakal, Erdoğan'ın "Portakal mıdır Mandalina mıdır?" Sözlerine Yanıt Vermeme Kararı Aldı Uşak'ta Tehlikeli Gerginlik! Vatandaşlarla Suriyeliler Karşı Karşıya Geldi

Gazeteci Ahmet Hakan Canlı Yayında Duyurdu: CHP'nin İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa Adayları Belli Oldu