Hülya Avşar'ın 30 yıldır üniversite öğrencilerine yardım ettiği ortaya çıktı - Son Dakika

Hülya Avşar'ın 30 yıldır üniversite öğrencilerine yardım ettiği ortaya çıktı

09.09.2019 16:09

Sinema oyuncusu Hülya Avşar'ın 30 yıldır imza attığı her işte '2 gence iş bulunacak' şartı koyduğu ortaya çıktı. Avşar bu şartıyla bu zamana kadar 350 kişiye iş kapısı açtı.

Güzelliği ve yer aldığı projelerdeki başarısıyla her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, ortaya çıkan iyilikleriyle de hayranlarından alkış topladı. Avşar kızının bu zamana kadar yer aldığı her film, dizi, reklam ve programda en az iki öğrenciye iş imkanı yarattığı ortaya çıktı.

2 GENCE İŞ BULUNACAK ŞARTI

Hülya Avşar ve ekibi anlaşma yaptıkları firma ya da yapımcıya "Üniversiteden mezun, ailesini geçindirmek zorunda olan 2 gence iş bulunacak." şartının yer aldığı sözleşmeye imza atıyor. Anlaşma ileAvşar ve ekibi tarafından belirlenen gençleri işe alıyor. Hülya Avşar'ın 1989'dan bu yana iş imkanı sağladığı kişi sayısı 350'nin üzerine çıktı.

HER YIL 30 ÖĞRENCİYE BURS VERİYOR

Spora olan ilgisiyle tanınan Hülya Avşar son 20 yılda tenis sporuna 1000 öğrenci kazandırdı. Avşar bunun yanı sıra her yıl 30 öğrenciye de burs imkanı sunuyor.

Hülya Avşar'ın 30 yıldır üniversite öğrencilerine yardım ettiği ortaya çıktı

Son Dakika Magazin Hülya Avşar'ın 30 yıldır üniversite öğrencilerine yardım ettiği ortaya çıktı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (55)
  • Eda: Hülya Avşar niye sevilmez bilir misiniz? O ben sanatcıyım diye calım satmaz calısır ve bu ispatlıdır bayanlar baylar işini herzaman sağlama alır çoğu kişiye ekmek kazandırdı. Siz konuşun sadece konuşun dedikodu yapın aradaki fark ne derseniz değin ortada Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanacak! Gündemde koronavirüs, Azerbaycan ve Kıbrıs var Koronavirüse yakalanan eşine "O çocukla ağız ağıza mı geldin?" dedi, ölümle tehdit etti Meteoroloji uyardı: Hem sağanak hem fırtına geliyor Serdar Ortaç'tan Ermenistan'a tepki: Halkına sözüm yok, başındaki adam ruh hastası Milyonlarca gencin düzenleme beklediği KYK borçlarına yapılandırma geliyor Belhanda ve Feghouli ceza mı aldı? Fatih Terim yanıtladı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı