Hülya Avşar'ın maketiyle tekme tokat kavga eden şahıs kamerada - Son Dakika

Hülya Avşar'ın maketiyle tekme tokat kavga eden şahıs kamerada

31.01.2023 10:15

Karabük'te bir şahıs, dükkan önünde duran Hülya Avşar maketine tekme tokat saldırdı. O anlar ise iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Ankara Caddesi'nde mobilya üzerine faaliyet gösteren iş yerinin önünden geçen bir kişi, mağazaya ait karton makete saldırdı. Reklam maksadıyla konulan ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın karton maketini tekmeleyen kişi, karton parçalandıktan sonra bölgeden uzaklaştı.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİP İHBARDA BULUNDU

Durumu fark eden mağaza sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini izledikten sonra polise ihbarda bulundu. Polis ekipleri, henüz kimliği belirlenemeyen kişinin yakalanması için çalışma başlatırken, güvenlik kamerası şahsın makete tekme tokat saldırdığı ve daha sonra parçaladığı anları saniye saniye kaydetti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Dehşete düşüren olay! Çalışmıyor diye kendisine sinirlenen babasını tereddüt etmeden öldürdü Dehşete düşüren olay! Çalışmıyor diye kendisine sinirlenen babasını tereddüt etmeden öldürdü 16 Yaş Altı Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası Karabük'te başladı 16 Yaş Altı Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası Karabük'te başladı U16 Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası başladı U16 Erkekler Basketbol Bölge Şampiyonası başladı

Son Dakika 3. Sayfa Hülya Avşar'ın maketiyle tekme tokat kavga eden şahıs kamerada - Son Dakika


Advertisement