Hülya Avşar Yeniden Pistlerde - Son Dakika

Hülya Avşar Yeniden Pistlerde

12.02.2011 10:30
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde, System.String[]

Hülya Avşar, Geçtiğimiz Yıl Uludağ'da Yaşadığı Snowboard Kazasının Ardından Yeniden Pistlere Döndü.

Sinema oyuncusu ve şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz yıl Uludağ'da yaşadığı snowboard kazasının ardından yeniden pistlere döndü. Hoca eşliğinde pistlerde rüzgar gibi esen Avşar, "Doktorumdan izin alıp da Uludağ'a geldim. İlk başta biraz korktum ama sonradan alıştım. Benim için bisiklete binmek gibi birşey" dedi.

Geçtiğimiz yıl Uludağ'da snowboard yaparken ayağını kıran Hülya Avşar, yoğun çalışma temposunun ardından dinlenmek için yine geldiği Uludağ'da eğitmen eşliğinde snowboard yapmaya başladı. Zamanının büyük bölümünü pistlerde kayarak geçiren Avşar'a tatilinde kızı Zehra'da eşlik ediyor. Avşar bir televizyon kanalında başlayacağı program ile ilgili bilgiler verdi. Avşar, "Mart ayında başlayacak olan programımın herşeyi ile ben ilgileniyorum. Dekorundan, sahnesine, orkestrasından konuklarına kadar tüm detayları ben belirliyorum. Her programımda 5-10 dakikalık stand-up gösterisi de yapacağım" diye konuştu.

Televizyon dizilerine de değinen Hülya Avşar, "Dizileri çok takip etmiyorum ama Kanal D'de yayınlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli diziyi izliyorum. Tüm oyuncular rollerinin üstesinden ustaca geliyorlar. Ancak Beren Saat'i çok beğeniyorum. Beren artık kendini aştı. Sinema dünyasından Müjde Ar'dan sonraki jenerasyonda yer alan en önemli isimlerin başında geliyor" dedi.

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki harem görüntülerinin tartışılmasına bir anlam veremediğini de belirten Hülya Avşar, "Sonuçta bu bir televizyon dizisi. Burada Kanuni'nin icraatlarından çok, Hürrem Sultan'ın kişiliği, hırsları anlatılıyor. Bu konunun bu kadar tartışılmasına bir anlam veremiyorum" dedi.

Sunucu Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından basında ortaya atılan tartışmaları da üzüntüyle karşıladığını ifade eden Avşar, "Ölen bir insanın arkasından konuşmak kadar ayıp birşey yok. Maalsef bizim basınımız bazen böyle şeyler yapabiliyor. Defne kötü şeyler yaptı diyelim, ne olmuş yani. O'nu suçlayınca ne olacak. Çok yersiz. Bu tartışmalar çok üzücü" diye konuştu.

Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde
Hülya Avşar Yeniden Pistlerde

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Hülya Avşar Yeniden Pistlerde - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Kasımpaşa, eski Beşiktaşlı Dusco Tosic ile anlaşmaya vardı YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü ABD Senatosu, Biden'ın Dışişleri Bakanlığına aday gösterdiği Antony Blinken'ı onayladı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu