Son Dakika Haberleri: Hurdaları yakmak isterken depoyu yaktı

Hurdaları yakmak isterken depoyu yaktı

5 ay önce

Hurdaları yakmak isterken depoyu yaktı Hatay'da katı atık deposu alev alev yandıHATAY - Hatay'da, bir hurdacı tarafından hurdaları yakmak için yakılan ateş, depoya sıçradı.

Hurdaları yakmak isterken depoyu yaktı

Hatay'da katı atık deposu alev alev yandı

HATAY - Hatay'da, bir hurdacı tarafından hurdaları yakmak için yakılan ateş, depoya sıçradı. Yangın itfaiye ekiplerince güçlükle söndürüldü.

Alınan bilgiye göre, E.T. adlı kişi, merkez Antakya ilçesi Dericiler Sitesi yakınlarında hurda malzemeleri yakmaya çalıştı. E. T.'nin yaktığı ateş, yakındaki bir fabrikaya ait katı atık deposuna sıçradı. Alevler içinde kalan depo Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından güçlükle söndürüldü. Yangında can kaybı yaşanmazken, depo içerisinde bulunan malzemeler küle döndü.

Yangın sonrası inceleme başlatıldı.

Hurdaları yakmak isterken depoyu yaktı

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 03:29 Kaynak: İHAErdoğan'ın "Kapıları açarız" sözlerine Yunanistan Başbakanı'ndan yanıt: Mültecileri bu şekilde kullanamayacaklarını söyledim
Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap ABD'den bir S-400 açıklaması daha: Hâlâ Türkiye'nin S-400 konuşlandırmaktan vazgeçmesini umuyoruz