Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık - Son Dakika

Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık

01.01.2012 14:17
Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık, System.String[]

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, yılbaşı gecesi 22 tacize el koyduklarını, bir gasp ve bir kapkaç olayı gerçekleştiğini söyledi.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, yılbaşı gecesi 22 tacize el koyduklarını, bir gasp ve bir kapkaç olayı gerçekleştiğini söyledi. İstanbul'da önceki yıl 68 taciz yaşanmıştı.

Atatürk Havalimanı'nda 2012 yılı kutlamalarındaki güvenlik tedbirlerini değerlendiren Hüseyin Çapkın, 5 bölgede yaşanan taciz olaylarının, ağırlıklı olarak Nişantaşı ve Taksim civarında görüldüğünü belirtti. Çapkın, "22 taciz olayına el koyduk. 17'sinin şikayetçileri var. 22 sanık yakalandı. Geçen sene 68 taciz olayı olmuş 11 şikayetçisi vardı. Bu sene de onun üçte biri kadar. Her yerde tedbir almıştık. Ayrıca bir gasp bir kapkaç olayı oldu. Her ikisinin sanıkları suçüstü yakalandı." dedi.

Çapkın, taciz sayısının geçen yıla göre azalmasında alınan tedbirler ile basının bu konuya özel önem vermesinin etkili olduğunu vurguladı.

Çakın, bu yılbaşı yaşananları 'Olay oldu gibi bile bakmıyoruz" şeklinde özetledi.

Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık - Son Dakika


Son Dakika

Cristiano Ronaldo'nun ikinci koronavirüs testi de pozitif çıktı Fenerbahçe'nin yeni takım otobüsündeki "Sevgi kurşun geçirmez" mesajı dikkatlerden kaçmadı Morga konulan bebek, cenaze aileye teslim edileceği sırada ağlamaya başladı Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı Yanında mastürbasyon yapan muavini videoya alan genç kız: Sözlü taciz edip bana dokundu Son Dakika! Aliyev: Dağlık Karabağ'a gözlemci ve barış gücü gönderilmesi konusunda Bakü, kendi koşullarını sunacak Zeynep Koçak, erkek takipçisinin müstehcen mesajını ifşa etti Denize düşen talihsiz adama koronavirüs nedeniyle kimse 'yardım eli' uzatmadı