Son Dakika Haberleri: Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık

Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık

7 yıl önce

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, yılbaşı gecesi 22 tacize el koyduklarını, bir gasp ve bir kapkaç olayı gerçekleştiğini söyledi.

Hüseyin Çapkın: Yılbaşı Gecesi, 22 Taciz Olayında 22 Kişiyi Gözaltına Aldık, System.String[]
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, yılbaşı gecesi 22 tacize el koyduklarını, bir gasp ve bir kapkaç olayı gerçekleştiğini söyledi. İstanbul'da önceki yıl 68 taciz yaşanmıştı.

Atatürk Havalimanı'nda 2012 yılı kutlamalarındaki güvenlik tedbirlerini değerlendiren Hüseyin Çapkın, 5 bölgede yaşanan taciz olaylarının, ağırlıklı olarak Nişantaşı ve Taksim civarında görüldüğünü belirtti. Çapkın, "22 taciz olayına el koyduk. 17'sinin şikayetçileri var. 22 sanık yakalandı. Geçen sene 68 taciz olayı olmuş 11 şikayetçisi vardı. Bu sene de onun üçte biri kadar. Her yerde tedbir almıştık. Ayrıca bir gasp bir kapkaç olayı oldu. Her ikisinin sanıkları suçüstü yakalandı." dedi.

Çapkın, taciz sayısının geçen yıla göre azalmasında alınan tedbirler ile basının bu konuya özel önem vermesinin etkili olduğunu vurguladı.

Çakın, bu yılbaşı yaşananları 'Olay oldu gibi bile bakmıyoruz" şeklinde özetledi.Sözün Bittiği Yer! Şehit Babası, Bakan Soylu'ya Sarıldı: İntikamlarını Alın Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'dan ABD'ye Yaptırım Yanıtı: Aynı Şekilde Karşılık Vereceğiz

Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanlığı Yeni Tedbirleri Açıkladı