Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı Paylaşımıyla Gündeme Gelen Hüseyin Sözlü Kimdir? Hüseyin Sözlü Nereli?

Şeyma Subaşı Paylaşımıyla Gündeme Gelen Hüseyin Sözlü Kimdir? Hüseyin Sözlü Nereli?

4 ay önce

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı paylaşımlarıyla tepki çeken Adana Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Hüseyin Sözlü kimdir? Hüseyin Sözlü kimdir ve kaç yaşında?

Şeyma Subaşı Paylaşımıyla Gündeme Gelen Hüseyin Sözlü Kimdir? Hüseyin Sözlü Nereli?, System.String[]

Adana Büyükşehir Belediye eski başkanı Hüseyin Sözlü Şeyma Subaşı paylaşımıyla gündeme oturdu. Hüseyin Sözlü nereli? Hüseyin Sözlü biyografisi ve hayatı hakkında bilgi haberimizde…

HÜSEYİN SÖZLÜ KİMDİR?

Belediye eski başkanı Hüseyin Sözlü, 2 Mayıs 1965 tarihinde Adana Ceyhan İlçesi Çokçapınar köyünde dünyaya geldi. İlköğrenimini köyünde, ortaöğrenimini ise Ceyhan Yaltır Kardeşler Ortaokulu ve Ceyhan Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden 1989 yılında 'Ziraat Mühendisi ' olarak mezun oldu.

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPTI

DSİ'de İşletme Mühendisi olarak 1990 yılında göreve başladı,1997 yılında DSİ Kösreli İşletme Ve Bakım Başmühendisliği' ne getirildi. 1999'dan bu yana üç dönem Milliyetçi Hareket Partisi'nden Ceyhan Belediye Başkanlığı yaptı. 29 Eylül 2013 tarihinde, MHP'den Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildi.

GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Türkiye Mahalli İdareler İşveren Sendikası Genel Başkanlığı, Çukurova Belediyeler Birliği Başkanlığı, Türkiye İşverenler Sendikası Yönetim Kurulu Üyeliği Ve Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Hüseyin Sözlü, evli ve üç çocuk babasıdır.

Hüseyin Sözlü'nün Sözlerine Şeyma Subaşı'nın Avukatından Cevap Geldi

Haber Yayın Tarihi: 20.04.2019 11:25 

YORUMLAR


Ameliyat sırasında hayatını kaybetti! Mide bulandıran olay otopside ortaya çıktı Kazayla su borusunu kıran çiftçi içinden çıkanları görünce şaşkına döndü Rıfat Serdaroğlu'nun liderliğini yaptığı Çoban Ateşi Hareketi partileşiyor