Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi - Son Dakika

Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi

19.10.2019 19:14
Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi, System.String[]

"En önemli sermaye, altyapılar""Bu iş birlikleri, tanınırlığı artırıyor""Seçimi kazanamasak da hayata geçireceğiz"Serhan TÜRK / - Manchester United International'ın eski genel müdürü Michael John Eireannach, Bahçeşehir Üniversitesi'nin davetlisi olarak İstanbul'a geldi.

"En önemli sermaye, altyapılar"

"Bu iş birlikleri, tanınırlığı artırıyor"

"Seçimi kazanamasak da hayata geçireceğiz"

Serhan TÜRK/ - Manchester United International'ın eski genel müdürü Michael John Eireannach, Bahçeşehir Üniversitesi'nin davetlisi olarak İstanbul'a geldi.FIFA'nın destekleriyle İngiltere'de futbol akademisi kuran Eireannach, Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları'nın icra kurulu başkanı olan ve Beşiktaş'ta yarın yapılacak seçimde Serdal Adalı'nın listesinde bulunan Hüseyin Yücel ile bir araya gelerek futbol okulları ile ilgili bilgi verdi.HÜSEYİN YÜCEL: EN ÖNEMLİ SERMAYE, ALTYAPILARYalnızca Beşiktaş'ın değil, tüm kulüplerin en önemli sermayesinin altyapılar olduğuna dikkat çeken Hüseyin Yücel, "Hepimiz altyapıların çok önemli olduğunu anlatıp duruyoruz. Özellikle de kulüp seçimlerinden önce daha da dile getiriyoruz. Fakat ne yazık ki genellikle söylemde kalıyor. Ancak biz daha seçime girmeden bunun adımlarını hem Türkiye'de hem de Avrupa'da attık. Daha önce eski futbol oyuncumuz Fabian Ernst ile bir iş birliği gerçekleştirdik. Ernst, Beşiktaş markasıyla çok yakında Almanya'da futbol okulları açacak. Burada amacımız Avrupa'daki yeteneklerin keşfedilmesi ve Beşiktaş'ımıza kazandırılmasını sağlamaktı. Bugün Michael John Eireannach ile de bir araya gelmemizin amacı aynı. İngiltere'de Eireannach'nın önderliğinde, futbol spor akademisi ve eğitim kampları kurmayı amaçlıyoruz. Keza Türkiye'de de kendisinin tecrübesi ve önderliğinde bir futbol okulu kurarak, Türk futboluna başarılı gençler kazandıracağız" ifadelerini kullandı."BU İŞ BİRLİKLERİ TANINIRLIĞI ARTIRIYOR"Beşiktaş'ın Türkiye'nin dünyadaki en önemli markalarından biri olduğunu söyleyen Hüseyin Yücel, "Kulübümüzün özellikle Avrupa'da hatırı sayılır bir taraftarı var. Böyle işbirlikleri bölgedeki tanınırlığı ve taraftar sayısın daha da artırıyor" dedi."SEÇİMİ KAZANAMASAK DA HAYATA GEÇİRECEĞİZ"Hüseyin Yücel son olarak, Micheal John Eireannach ile gerçekleştirmeyi planladıkları altyapı projelerini, aday olduğu yönetim kurulu seçilse de seçilmese de hayata geçireceklerini de söyledi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Açıklamalar

Detaylar


Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi
Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi
Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi
Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Hüseyin Yücel, Eireannach ile bir araya geldi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bankalar 16 Kasım'dan itibaren yeni çalışma saatlerine geçiyor Süper Lig'de hükmen yenilgi kapıda! Nihat Özdemir bizzat duyurdu Paşinyan, Dağlık Karabağ'dan çekilmeyen ve Rus Barış Gücüne ateş açan askerlerini Putin'e şikayet etti: İtaat etmiyorlar Bilim Kurulu'nun tavsiye kararları arasında sokağa çıkma kısıtlaması bulunmuyor Düşten lansmana yolculuk: Rüyasında gördü, 13 bin fidan dikti, 600 ton üretti, şimdi de pekmezini yapıyor Esnafın dövüp yere çarptığı çocuğa devlet kol kanat gerdi 160 yıllık topçu kulesi definecilerin saldırısına uğradı Hastalığa yakalanan çift, camiye çıkarak anons yaptı: Korona testimiz pozitif, ziyaretçi kabul etmiyoruz